Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
28
29
30
31
 
Травень 2018
 

Новини Рівного | Газета 7 Днів

Новини Рівного

All news

Національна мережа дискаунтерів впроваджує системи організації логістики на рівні європейських стандартів. Проте лише логістикою в інноваціях не обмежується.

... Читати далі»

Сьогодні на перехресті проспекті Миру і вулиці Симона Петлюри встановили черговий вказівник історичних пам’яток міста. На дороговказі розміщені таблички з написами українською та англійською мовою про місце розташування та відстань до чотирьох туристичних об’єктів. Так, орієнтуючись на цей вказівник, можна потрапити в музей бурштину, колишню єврейську гімназію «Тарбут», до постамента Нілу Хасевичу  та на єврейське кладовище.

... Читати далі»

Сьогодні на цей «найвідмінніший ювілей», як назвала його директор Рівненської ЗОШ № 20 Ніна Сукач, запросили в своєрідне родинно-шкільне коло не тільки учнів, їхніх батьків, педагогів і всіх працівників школи, а й її ветеранів, меценатів, друзів.

... Читати далі»

Успішно завершили навчання слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямком «Створення тривимірної графіки у програмі Autodesk 3ds Max». Направлені на навчання Рівненським міським і Острозьким міськрайонним центрами зайнятості, за  три місяці вони навчилися розробляти та моделювати об’єкти, створювати та налаштувати освітлення сцен і камер, візуалізувати об’єктита імітувати зовнішнє середовище, розробляти матеріали, створювати складні системи частинок та об’ємних деформацій. 

... Читати далі»

Сьогодні добіг до кінця навчальний рік 2017-18. Учні традиційно вишикувались на святкову лінійку, аби попрощатися з рідною школою. Одні школярі лише на літо, а інші назавжди.

... Читати далі»

До поліції сьогодні, 24 травня, близько опівдня повідомили працівники «швидкої», що вони надавали допомогу пораненому.

... Читати далі»

Хоч і кругла, та не надто ювілейна дата – 85 років, вік Українського товариства глухих. Дату вирішили все ж відзначати урочисто. Бо, по-перше, не так вже багато в незалежній Україні залишилось організацій, що ведуть своє літочислення з того часу, як у нас не було ще своєї держави. А по-друге, тому, що просто хочеться свята. Особливо цим людям, яким живеться так непросто. Їм також хочеться когось побачити і себе показати, поспілкуватися, порадіти, почастуватися чимось смачненьким.

... Читати далі»

П'ятнадцять років тому було підписано Договір про міжрегіональне співробітництво між Рівненською областю та Вармінсько-Мазурським воєводством

... Читати далі»
Передача на той світ
24.05 14:40
Проза життя

Цікаве питання: що робити, коли людина щось «забула взяти» із собою в останню дорогу? Є люди, які ставляться до цього по-філософськи. Мовляв, там вже нікому нічого не треба. А є такі, хто вважає, що небіжчик мусить мати при собі під час переходу в інший світ все, до чого він звик на цьому. Тому людям кладуть у домовину крім зміни одягу, рушника, домашніх капців і тому подібних речей, наприклад, їхні окуляри. Бо як же без них, коли небіжчик за життя читав тільки в окулярах? Чи ціпок. Бо він звик з ним ходити. Кладуть навіть мобільні телефони і косметички. А…

... Читати далі»

Сьогодні секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук, який наразі виконує обов’язки міського голови, провів нараду з представниками управління житлово – комунального господарства та керівниками профільних управлінь.

... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?