Архів новин

Актуальні питання щодо змін у законодавстві України про працю обговорили в Рівному | Газета 7 Днів

Актуальні питання щодо змін у законодавстві України про працю обговорили в Рівному

24.11.2015 18:48
Переглядів:441
Сьогодні у залі засідань на вул. Поштовій, 2 виконавчий комітет Рівненської міської ради спільно з Управлінням Держпраці у Рівненській області провели для представників підприємств, установ та організацій житлово-комунальної та будівельної галузі м. Рівного безкоштовний семінар на тему «Актуальні питання щодо змін у законодавстві України про працю».

Заступник начальника Управління Держпраці в Рівненській області Наталія Петрівна Карпюк і начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Григорович Морозюк розповіли на семінарі про зміни в законодавстві України про працю. начальник відділу з питань праці управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому Лариса Миколаївна Сасько дала роз’яснення щодо внесених змін до  постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року № 105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову  службу за призовом під час мобілізації, на особливий період». Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Рівненського міського центру зайнятості Любов Олегівна Полегаєва зупинилась на змінах у законодавстві, що регламентують порядок стимулювання роботодавців до працевлаштування громадян, які не можуть на рівних конкурувати в умовах сучасного ринку праці.

На семінарі обговорено також проблемні питання, відповідь на які надавали представники державних органів.

Участь у семінарі взяли представники  67 підприємств м. Рівне. Про це повідомили з міського управління праці та соціального захисту населення.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 5 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?