Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Січень 2016
 

Депутати Рівнеради висловили Києву своє «фе» з приводу бюджету | Газета 7 Днів

Депутати Рівнеради висловили Києву своє «фе» з приводу бюджету

15.01.2016 09:22
Переглядів:178
На сесії Рівнеради схвалено звернення до Верховної Ради та Кабміну з приводу бюджету міста Рівного на 2016 рік.

Депутати висловили претензії щодо того, що знову за гроші міської громади доведеться латати ті проріхи, які залишили в Держбюджеті Верховна Рада і Кабмін. Незбалансовані субвенції на медицину та освіту, відсутність у Держбюджеті рядка на компенсацію пільгових перевезень при тому, що пільги не скасовано, перекидання витрат на профтехосвіту на бюджети місцевого рівня – все це призведе до знайомої всім ситуації: місто муситиме розплачуватися за зобов’язаннями держави грошима, які могло б потратити на свій розвиток.

Міський голова Володимир Хомко:

– Дивна виходить ситуація: ПТУ підпорядковуються Міністерству освіти, а ми мусимо оплачувати їхню роботу. Пільги на проїзд у законах залишились, а в бюджеті гроші не передбачені. Торік центральна влада «промахнулась» із грошима, які передала на міста, коли децентралізувала податки, то тепер придумала, як забрати в нас гроші назад. Ми раптом один рік пожили краще, а тепер нас повертають до рівня позаминулого року.

Олександр Нестерук, депутат Рівнеради:

– У нас є шестеро депутатів від області у Верховній Раді, то треба адресувати це звернення і їм. Нехай захищають інтереси своїх виборців.

Рівнерада так і вирішила: направити звернення не тільки до Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра, а й до всіх народних обранців від Рівненщини.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 6 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?