Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Грудень 2015
 

Коли є мама | Газета 7 Днів

Коли є мама

17.12.2015 10:20
Переглядів:162
Cаме вона підслуховує всі дитячі мрії і побажання до святого Миколая чи Діда Мороза і робить так, щоб ці невидимі благодійники провідали її дитину. Але хто чує дітей, у яких нема мами?

Цей номер «7 днів» – особливий. Бо наші журналісти підслухали прохання до святого Миколая маленької рівнянки Аміни Михальчук, мама якої померла, коли їй було всього рік і три місяці. Ми вирішили будь-що сповнити дитячу мрію, тому випустили цей номер газети збільшеним тиражем, який поширюємо серед благодійників по 3 гривні, тобто на 75 копійок дорожче, ніж газета зазвичай продається в кіосках. Додаткові гроші ми використаємо на подарунок, який дівчинка-сирота попросила у святого Миколая.

Сьогодні дівчинці 2 роки 9 місяців. Вона живе зі своєю бабусею. Єлизавета Миколаївна завжди поряд. Вона дуже любить свою внучку і намагається зробити для неї все можливе й неможливе. Та можливості бабусі – не безмежні. На одяг і харчі їй грошей вистачає, а на іграшки – ні. А в маленької Аміни є особливе бажання. Вона просить у Миколая гарний, великий візочок для ляльки. Тільки-но бабуся піде з дівчинкою погуляти, як внучка тягне її до вітрини магазину і весь час показує саме на цю омріяну іграшку.

Дівчинка ще дуже маленька, вона щиро вірить у диво. І так уже просить у святого благодійника про свою мрію, що бабуся пообіцяла: святий Миколай обов’язково виконає її бажання й принесе омріяний подарунок, а ми з вами допоможемо їм у цьому.

До речі, адресу дівчинки, яка чекає на подарунок від Миколая, нам підказали у Рівненському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 1 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?