Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Грудень 2014
 

Купіть газету – допоможіть солдату | Газета 7 Днів

Купіть газету – допоможіть солдату

04.12.2014 00:00
Переглядів:120

Сьогоднішній випуск «7 днів» можна назвати іменинним. Газеті виповнився 21 рік. Ми вирішили використати цей день для доброї справи – допомогти пораненим солдатам, які нині лікуються в Рівненському військовому гарнізонному госпіталі. Яким чином ми можемо допомогти?

Цей номер «7 днів» вийшов збільшеним тиражем, який ми хочемо продати на користь наших героїв. Майте на увазі: придбавши сьогодні-завтра нашу газету всього за 2 гривні, ви теж зробите свій вклад у цю справу.

Напередодні ми побували у госпіталі і вивчили його потреби в ліках для виходжування поранених. Список необхідних препаратів складається з десяти позицій. Якщо ми зможемо купити їх усі, це буде наша спільна перемога.

– З початку антитерористичної операції через наш госпіталь пройшли понад тисяча поранених у зоні АТО, – розповів нашому кореспондентові начальник госпіталю Олек­сій Кльонов. – На цей час у нас лікуються 153 учасники бойових дій. Ми щиро вдячні за будь-яку допомогу для цих людей, але особливо – за ліки, які нині дуже і дуже недешеві.

Наша газета щиро вітає з нашим спільним днем народження всіх друзів «7 днів» – засновників, позаштатних авторів, друкарів, розповсюджувачів, а головне – читачів, і спо­дівається, що всі вони підтримають нашу сьогоднішню добру справу.

Будьте з нами!

Колектив редакції газети «7 днів»

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?