Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2015
 

Начальник міської міліції сказав, що всі нападники на рівненського журналіста у полі зору правоохоронців | Газета 7 Днів

Начальник міської міліції сказав, що всі нападники на рівненського журналіста у полі зору правоохоронців

22.10.2015 16:45
Переглядів:149
Приблизно півгодини тому від міліційного парадного розійшлися десятки журналістів рівненських ЗМІ. Усім було небайдуже, як просувається розслідування побиття на вулиці Мірющенка організованою групою місцевих рівненських тітушок талеоператора «Рівне-1» Артема Лаговського.

Дмитро Леонтіюк, товариш і колега постраждалого при виконанні журналістської роботи Артема, відразу запропонував начальнику міськвідділу міліції Василеві Зелінському узяти в справу всі відеоматеріали і фото, які докладно відображають події до і після нападу на Артема. Вони є в інтернеті, міліція вже їх повинна була бачити. А ще Дмитро здивований, чому у кримінальному провадженні про напад зазначений пункт кримінальної статті про перешкоджання професійній діяльності журналіста, який передбачає лише адміністративну відповідальність. Насправді ж, каже він, то працювала організована й керована група. І відео доводить, що нападники приїхали разом на бусі, один з них явно керівник, а інші беззаперечно виконували всі вказівки «шефа». До того ж є десятки свідків, готових розповісти у подробицях про інцидент, та ще й додати власні фото на доказ.

Василь Зелінський і керівник рівненських слідчих Сергій Ясинський запевнили журналістів, що проведуть всі слідчі дії оперативно, професійно і неупереджено. Що викладені в інтернеті відеоматеріали вони вивчали, і їм відомі фігуранти справи, які потрапили у кадр. Тушки в полі зору в правоохоронців. Найближчими годинами слідчий, який працює над провадженням, офіційно витребує в телеканалу оригінали відео, й запише свідчення у тих, хто був учора на вулиці Мірющенка. Тоді, найшвидше, справу перекваліфікують. А поки що подробиці розслідування ніхто на вправі розголошувати.

До речі, правоохоронці відхрещувалися навідріз на камери, що нібито шеф нападників на журналіста колишній міліціонер. 

Хай як, та розголосу ця справа набула. Навряд чи хтось тепер спускатиме її «на гальмах». От тільки незатримані тітушки можуть встигнути втекти, наприклад, до сепаратистів. А що: у найманцях такі завжди потрібні, то, певно, будуть у пошані.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 15 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?