Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Грудень 2015
 

Не зупиняє водіїв навіть червоне світло, то що вже казати про зебру! | Газета 7 Днів

Не зупиняє водіїв навіть червоне світло, то що вже казати про зебру!

03.12.2015 12:22
Переглядів:93
Нещодавно в Рівному сталася страшна трагедія – на пішохідному переході загинула жінка. Співчуваю її рідним і близьким. Цей перехід справді небезпечний, бо транспорт на тому відрізку Соборної стрімко спускається з гірки, то водії не можуть вчасно зреагувати і зупинитися. Але в Рівному такий перехід не один.

У самісінькому центрі міста, навпроти пошти є ще один подібний, хоч і регульований, перехід, через який щодня проходить тисячі людей. І всі вони ризикують своїм життям!

Незважаючи на те що перехід біля пошти оснащений світлофорами, автомобілісти мають за правило «проскакувати» через нього. Не зупиняючись на перших секундах, коли загорілося зелене світло з-за повороту з Соборної або напряму з вулиці Чорновола , вони «проскакують» в останні секунди зеленого і жовтого світла для водіїв і в перші секунди зеленого для пішоходів.

Нещодавно я спеціально стояла біля цього переходу і спостерігала, що там діється. Перевірте! Якось так виходить, що машини заїжджають із двох сторін і, опиняючись між двома перехрестями, коли для них загорілося червоне світло, летять на всіх парах. А там уже ступили на «зебру» діти, літні люди… Поки я стояла й спостерігала, жодна людина не пішла на червоне світло. Машин же, які їхали на застережний знак світлофора, було повно. І так весь час. Перший пішохід, що ступає на цей перехід, завжди ризикує потрапити під колеса! Тільки коли люди починають іти щільною масою, водії спиняються. Потім, незважаючи на зелене світло, автомобілі знову продовжують рух через перехід, поки горить зелене світло для пішоходів. Чому вони не чекають, коли загориться червоне світло для перехожих? 

Коли переходжу вулицю в цьому місці з дитиною, міцно тримаю сина за руку, бо знаю про небезпеку. І з тривогою думаю про те, як він ітиме сам. Я не знаю правил досконало, але мені здається, що встановлення попереджувальної смуги на спуску з гірки по вулиці Соборній або додаткового світлофора за декілька метрів, а також робота над ситуацією, що склалася з безпекою руху в центрі міста і має бути головним завданням посадових осіб у ДАІ. Сподіваємось на вас, чоловіки у формі. Зробіть щось, аби нас захистити.

Вікторія, рівнянка, мама трьох синів

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 1 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?