Архів новин

Рада голів ОСББ Рівного судитиметься зі «Сбербанком России» | Газета 7 Днів

Рада голів ОСББ Рівного судитиметься зі «Сбербанком России»

19.11.2015 14:29
Переглядів:271
На переконання Ігоря Мічуди, громадське об’єднання має всі шанси виграти справу на мільярд.

У понеділок, 16 листопада, один з рівнян підписав із чотирма громадськими організаціями договір про передачу їм права вимоги внесених ним на депозит у «Сбербанк России» грошових коштів та нарахованих відсотків у сумі 324 мільйони євро (за курсом НБУ на момент підписання угоди ця сума становила 8 042 183 172 грн). 

Як розповів редакції газети «7 днів» почесний голова ГО «Рада голів ОСББ Рівного та Рівненської області» Ігор Мічуда, у червні 2014-го чоловік поклав у «Сбербанк России» на депозит певну суму грошей. Влітку цього року мав отримати ці кошти з нарахованими відсотками. Проте банк, на жаль, почав вигадувати всілякі відмовки, щоб не повернути гроші. Відтак, рівнянин вирішив витратити свої заощадження на благодійність. Отож переуступив свої права вимоги коштів благодійним фондам «Крила надії» (м. Львів), «Скарбниця надії» (м. Рівне), «Допомога заради майбутнього» (м. Київ) та громадському об’єднанню «Рада голів ОСББ Рівного та Рівненської області». 

– Відсуджені в «Сбербанку России» гроші, а йдеться про суму 54 мільйони євро (у перерахунку на українську валюту – 1 340 363 862 гривні) для Ради голів ОСББ, – каже Ігор Мічуда, – плануємо спрямувати на впровадження програм енергозбереження та енергоефективності. Причому, не лише для ОСББ, а й для всіх мешканців Рівненської області. І неодмінно так зробимо, якщо виграємо судову справу. А це можливо лише за потужної підтримки рівнян, щоб суди винесли справедливі вироки щодо повернення країною-агресором цих коштів. Вірю, що справедливість восторжествує.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?