Шоста перемога «Вереса» | Газета 7 Днів

Шоста перемога «Вереса»

16.09.2015 15:31
Переглядів:60
Цього разу наші футболісти подолали команду з селища Горностаївка, що на Миколаївщині. Рівняни подолали немалий шлях – десь біля 900 км, щоб зустрітися з місцевим «Миром». І гріх було б, проїхавши через всю Україну, повернутися ні з чим.

Господарі, хоча й перебувають у нижній частині турнірної таблиці, виявилися міцним горішком - перший тайм пройшов за незначної переваги господарів. До того ж у рівнян через травму поле був змушений залишити один з лідерів команди Віталій Дністрян.

Після перерви глядачі побачили вже інший «Верес». А відтак на 47-й хвилині Богдан Денега виявився першим на добиванні штрафного і забив красивого гола. Господарі кинулися відіграватися і нашим захисникам та воротарю довелося добряче попрацювати, щоб відстояти свої ворота. Рівняни намагалися контратакувати, однак більшого досягти не змогли. Та ще й на 89-й хвилині друге попередження (а заодно – і вилучення) «заробив» Богдан Денега. Втім перемога залишилася за «Вересом» - 1:0.

Завдяки цьому успіху рівняни наздогнали у турнірній таблиці «Інгулець» (по 18 очок), а від лідера – ковалівського «Колоса» - «Верес» відстає на два очки.

Олег Лутков, головний тренер «Вереса»:

- Хлопці – молодці, виконали завдання на гру. Хоча, не буду приховувати, в перерві довелося сказати кілька жорстких фраз. Денега красивий гол забив. Шкода, що Богдан отримав другу жовту, але не буду його в цьому звинувачувати.

У суботу, 19 вересня, рівняни прийматимуть сумську «Барсу».