Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2015
 

У рівненському ліцеї запровадили «Картки харчування» | Газета 7 Днів

У рівненському ліцеї запровадили «Картки харчування»

22.10.2015 16:12
Переглядів:127
Програма розрахована на учнів загальноосвітніх шкіл і допоможе батькам та дітям позбавитися багатьох проблем. Відтепер школярі можуть не носити із собою готівку, а розраховуватися в шкільній їдальні за допомогою картки Юніора.

У Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» 250 учнів, більш як половина з них вже має власні картки. Тому встановлення у шкільній їдальні платіжного терміналу і запровадження безготівкових розрахунків – логічний і прогнозований крок.  І батьки, і керівництво ліцею задоволені нововведеням.

– Ми живемо в ХХІ столітті, у нас навчаються діти, які цілеспрямовано прийшли навчати точні науки, тому ми запровадили в себе систему безготівкового розрахунку і навчаємо дітей у рамках програми фінансової грамотності вмінню користуватися карткою, – каже директор Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» Олег Желюк. – Крім цього, програма «Картка для харчування» дозволяє батькам контролювати витрати своїх дітей, вона зручна і легка у використанні і дає змогу навчальному закладу застрахувати себе від таких неприємних інцидентів як втрата учнем готівки. Навіть якщо дитина втратить картку, гроші на ній збережуться.

Ліцей «Елітар» став першим навчальним закладом міста, де почала працювати унікальна програма, запропонована ПриватБанком.

– Це дуже  зручно, бо дозволяє дітям швидко розраховуватися в шкільній їдальні, – розповідає керівник напряму «ЮніорБанк» Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Галина Шеметило. – Карта Юніора, якою користуються діти – це безкоштовний електронний гаманець, який дозволяє запровадити в школі повністю підконтрольний батькам безготівковий обіг коштів і одночасно привчає учнів до самостійності.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 8 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?