У суботу сили «Вереса» випробує лідер | Газета 7 Днів

У суботу сили «Вереса» випробує лідер

01.10.2015 17:15
Переглядів:127
Рівненський «Верес» у неділю зіграв черговий поєдинок у першості України (друга ліга). Цього разу – у Кременчуці з місцевим «Кременем». Там рівнянам вперше довелося грати на полі зі штучним покриттям, що має свою специфіку.

І перший тайм протистояння нічим особливим не запам’ятався. А ось початок другої половини гри ознаменувався для «Вереса» голом – ефектний удар вдався Тарасові Коблюку, який з лінії штрафного майданчика відправив м’яч у сітку воріт господарів. «Кремінь» не здався, тож і на 82-й хвилині масована атака господарів завершилася голом Костянтина Чернія – 1:1. А вже на 93-й хвилині наш воротар Андрій Рябой безстрашним кидком у ноги Чернію врятував свою команду.

Ця нічия стала для «Вереса» першою у десяти поєдинках нинішнього чемпіонату. Але вона дозволила нашій команді піднятися на друге місце у турнірній таблиці – завдяки тому, що і ковалівський «Колос» , і петровський «Інгулець» сенсаційно зазнали домашніх поразок. Ковалівців розгромила «Скала» зі Стрия – 3:0, а «Інгулець» мінімально поступився новокаховській «Енергії» – 0:1.

Тепер відставання «Вереса» від «Колоса» становить усього одне очко. В суботу 3 жовтня ми приймаємо лідера вдома.

Турнірне становище лідерів: “Колос” – 23 очки; “Верес” – 22; “Інгулець” і “Скала” – по 21.