Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Грудень 2015
 

З нового року харчі в дитсадках подорожчають | Газета 7 Днів

З нового року харчі в дитсадках подорожчають

31.12.2015 13:09
Переглядів:129
Нове розпорядження міського голови «Про порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах» видане 9 листопада 2015 року.

Отож грошова норма на харчування однієї дитини в садочку з 1 січня 2016 року збільшилась: у яслах з 10 до 16 гривень, а в садку – з 14 до 20.
– Ще 28 грудня 2014 року внесено й зміни до статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», відповідно до яких частка, яку сплачують батьки діток за їхнє харчування, збільшилась, – пояснила заступник начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому Катерина Сичик. – Якщо раніше платили порівну: 50% – батьки, а 50% – держава, то тепер на долю батьків припадає 60% з усієї суми. Дія цього закону продовжується і на 2016 рік. Тобто, якщо перерахувати всі ці відсоткові норми на гривні, то в ясельних групах батьківська плата становитиме 9 гривень 60 копійок за день, а держава доплачуватиме 6 гривень 40 копійок. А у дошкільних це 12 та 8 гривень.
Тепер місяць харчування дитини в дитсадку виллється для батьків у суму до 300 гривень. Але й батькам треба задуматись: чи прогодують вони свою дитину за ці гроші в домашніх умовах і на скільки днів їх вистачить?

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 1 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?