Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Грудень 2015
 

З нового року вода подорожчає знов | Газета 7 Днів

З нового року вода подорожчає знов

10.12.2015 11:30
Переглядів:121
Із 1 січня 2016 року тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення у Рівному не тільки зростуть, а й диференціюються. Рівнеоблводоканал вже розіслав своїм споживачам таке попередження на рахунках.

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, для мешканців приватного сектора, юридичних осіб та інших споживачів тариф на централізоване водопостачання  становитиме 5,50 грн за кубометр (без ПДВ); на централізоване водовідведення – 1,98 грн (для суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення) та 4,76 грн (для споживачів, які не є такими суб’єктами).

Для мешканців багатоквартирних будинків тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води становитимуть 7,22 грн за кубометр (з ПДВ), а на послуги водовідведення – 6,19 грн.

Нагадаємо, що на цей час тариф на послугу з централізованого постачання холодної води становить 6,216 грн за кубометр (з ПДВ), а з водовідведення – 5,352 грн. Тобто одна послуга зростає в ціні на гривню (на кожному кубометрі), а друга – на 84 копійки.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
15 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?