Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Грудень 2015
 

Замість того щоб гратися, дитина волонтерить | Газета 7 Днів

Замість того щоб гратися, дитина волонтерить

03.12.2015 13:33
Переглядів:144
Максим Давидюк прийшов за своїм дідусем Петром Петровичем на роботу, щоб витягнути його в обідній перерві на піцу. Якраз у цей момент ми сфотографували обох Давидюків і скористались нагодою розпитати їх про Максимові таланти, про які вже начуване півміста.

Максим пішов у батька й маму – співає. Хлопчик вчиться у другому класі п’ятнадцятої школи. Свої канікули між першим і другим класом не байдикував, а щонеділі йшов на майдан Незалежності співати, щоб заробити гроші на АТО. Волонтери, які щовихідних розгортають на майдані свої намети, помітили, що, коли співає Максим, він збирає велику аудиторію і суми зібраних коштів суттєво зростають.

Воно й не диво. Голос у хлопчика з тих, які називають янгольськими. Максим співає ледь не з повзунків. Мама й тато завжди брали його на свої виступи, то хлопчик вчився вокалу найкращим способом – на прикладі дорослих.

Тепер із ним займається мама – солістка відомого в нашому місті тріо «Лісова пісня» Галина Давидюк. Син обов’язково слухає маму на всіх її концертах та часто буває на її заняттях чи то в міському будинку культури, чи в палаці дітей і молоді, де Галина Давидюк веде заняття. Ще в шість років він записав перший диск з піснями з репертуару своєї улюбленої співачки Мірей Матьє. А тоді перейшов на репертуар іншої відомої французької співачки, Едіт Піаф.

Цю «вокальну кухню» у свої вісім років Максим уже вивчив досконало. Знаходить пісні в інтернеті, навчився скачувати фонограми і шліфує своє виконання під ті фонограми сам, доки дорослих удома нема.

Ну а в його волонтерських програмах переважно українські пісні. «Два кольори», «Квітка-душа», «Край, мій рідний край», «Повіяв вітер степовий», різні народні пісні, веснянки – це його особлива фішка. 

– Я горджуся його працьовитістю, – каже дідусь Петро Давидюк, голова обласної організації профспілки працівників культури. – Щонеділі дитина йде на майдан співати. Він уже отримав від волонтерської організації «Руєвит» грамоту за активну участь у волонтерському русі. Спеціалісти відзначають його хороший слух. Якось я спілкувався з музикантами з професійного колективу, які почули його на підході до майдану і спеціально пішли на голос, бо він їх надзвичайно вразив. То вони зійшлись на тому, що такий рівень вокальної підготовки для дитини восьми років – річ небувала. Але ми його не надто хвалимо, щоб не зазнався…

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 5 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?