Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
29
30
 
Червень 2017
 

Реклама

Новини Рівного | Газета 7 Днів

Новини Рівного

All news

У прокуратурі Рівненської області під головуванням першого заступника прокурора області Ігоря Ольшанецького проведено засідання міжвідомчої робочої групи, на якому обговорено стан протидії ухиленню особами, уповноваженими на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, від сплати податків та інших обов’язків платежів до бюджету. 

... Читати далі»

Днями чиновники оглянули заклади, в яких можливо розмістити цей медичний заклад.

... Читати далі»

Писатимуть тестування учасники, які були на навчанні за кордоном, хто з поважних причин не зміг з’явитися на основну сесію, хто не подав необхідні документи тощо. А це 64 особи. Серед них - 11 чоловік  перебувають у місцях позбавлення волі повідомляють у прес-службі Рівненської ОДА.

... Читати далі»

На базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся цікавий, смачний  і корисний майстер-клас із приготування суші. Рівненські дітлахи, які відпочивають у розвиваючому літньому таборі, мали унікальну нагоду познайомитися із японською кухнею. У лабораторії приготування їжі навчального закладу заняття проводив колишній слухач РЦПТО ДСЗ, а нині авторитетний сушист Павло Кособуцький.

... Читати далі»

Сьогодні року відбулась зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з молодими рівнянами з нагоди Дня молоді.

... Читати далі»

Завтра, у п’ятницю, 23 червня 2017 р., у Рівному на майдані Незалежності з 18.00 до 20.00 проходитиме благодійна акція «Доброта крізь покоління».

... Читати далі»

Сьогодні, 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, рівняни віддають шану усім полеглим під час Другої світової та тим, хто витримав цю жахливу трагедію.

... Читати далі»

В Державній податковій інспекції у м.Рівному нагадують, що  до 1 липня 2017 року неприбутковим підприємствам, установам та організаціям необхідно привести у відповідність до вимог Податкового кодексу України свої установчі документи.

... Читати далі»

Умови та порядок виплати грошових компенсацій особам з інвалідністю врегульовані відповідними нормативними документами Кабінету Міністрів України. Це, зокрема, «Порядок виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян», затверджений постановою Кабміну від 17.06.2004 № 785; «Порядок виплати деяким категоріям інвалідів грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування», затверджений постановою Кабміну від 7 лютого 2007 № 150.

... Читати далі»

На виконання Закону України «Про sвстановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їхніх сімей» і постанов Кабінету Міністрів України про встановлення одноразової грошової допомоги особам, які отримали тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі у масових акціях громадського протесту, та членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в таких акціях, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує про процес отримання такої допомоги.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?