Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
25
26
27
28
29
30
31
 
Березень 2019
 

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в include() (рядок 28 із /home/a7d02/7d.rv.ua/www/sites/all/themes/sevendays/templates/views/all_news/views-view-fields--all-news--block.tpl.php).×

Новини Рівного | Газета 7 Днів

Новини Рівного

All news

Оперативники відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними із торгівлею людьми, ГУНП в Рівненській області розшукують за підозрою в організації порностудій Тімура та Марію Хамдамових.

... Читати далі»

Пропонуєм всім громадянам України  створити власний недержавний пенсійний фонд за допомогою провідних європейських компаній, які на даний час працюють в Україні, як дочірні підприємства.    

... Читати далі»

Реконструкція на Авангарді активно триває. Міський голова сьогодні провів тут першу оперативну нараду. 

... Читати далі»

За тиждень в Рівненській області зареєстровано 157 випадків кору, що на 22% більше ніж за попередній. Про це повідомили з обласного лабораторного центру. 

... Читати далі»

Звучали у виконані Олега Скрипки та оркестру НАОНІ в МБК «Текстильник» вчора, 21 березня.

... Читати далі»

Цієї неділі, 24 березня, в залі камерної та органної музики відбудеться концерт «Кіноорганум - музика із кінофільмів».

... Читати далі»

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та голова облради Олександр Данильчук вручили митцям Рівненщини грошові сертифікати на обласні гранти. 

... Читати далі»

Співробітники Служби безпеки України у межах протидії незаконному обігу прекурсорів блокували у Львівській області контрабанду та збут псевдоефедрину.

... Читати далі»

Як лісівники нашого краю реагують на зміни клімату і яку стратегію виробили? Сьогодні, у Міжнародний день лісу, це показали представникам рівненських ЗМІ.

... Читати далі»

Розпорядження міського голови Рівного про перекриття руху вулицею 24 серпня діятиме добу, починаючи з 16 години 21 березня. За цей час, за дорученням управління житлово-комунального господарства міста, спеціалісти «Рівнеоблводоканалу» спільно з працівниками міського шляхово-експлуатаційного управління обстежать частину дороги поблизу НВК №2, де просів асфальт. 

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?