Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Січень 2019
 

Новини Рівного | Газета 7 Днів

Новини Рівного

All news

Не стало легендарної постаті Рівного Віктора Шкуратюка.

... Читати далі»

У ГУНП в Рівненській області розпочався конкурс на службу в поліцію на 2 вакантні посади дільничних офіцерів поліції ГУНП в Рівненській області (середній склад поліції).

... Читати далі»

Мабуть, лише маючи творчу, багату, відкриту та глибоку вдачу, майстер може займатися улюбленою справою, професійно навчати та передавати свій досвід і знання слухачам-початківцям.

... Читати далі»

Сьогодні на майдані Незалежності розпочався сьомий дводенний міський фестиваль вуличних музик та вертепів «Нова радість стала». 

... Читати далі»
Рівне співчуває Ґданську
16.01 14:43
Суспільство

Рівненська міська рада та її виконавчий комітет глибоко сумують з приводу передчасної трагічної загибелі Павла Адамовича (02.11.1965-14.01.2019), мера партнерського міста Ґданська (Республіка Польща).

... Читати далі»

Правороз’яснювальну роботу щодо протидії булінгу в рамках кампанії «Зупинимо булінг разом» провела для учнів 9 класу Рівненської гуманітарної гімназії начальник відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Оксана Мішура.

... Читати далі»

У Рівненському районі побудують ще одну нову сучасну лікарську амбулаторію. Медичний заклад з’явиться у Білій Криниці. Про це розповів голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук під час публічного обговорення питань розвитку району, перспективних планів дій на майбутнє, що проходило в Білій Криниці.

... Читати далі»
Демонтоване – утилізують
16.01 12:09
Суспільство

Згоду на утилізацію раніше демонтованих самовільно встановлених тимчасових споруд надали на своєму засіданні члени міськвиконкому.

... Читати далі»

Запрошують всіх на фестиваль календарно-обрядових пісень

19 січня у «Культурно-археологічному центрі «Пересопниця» відбудеться фестиваль «Пересопницькі колядки і щедрівки». Метою якого є збереження споконвічних духовних традицій українців та популяризація українських календарно-обрядових пісень.

... Читати далі»

Апарат в Рівненський пологовий будинок придбали за преміальні кошти. Про це повідомляють на сторінці у пологового будинку у Фейсбук.

... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?