Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Квітень 2016
 

Місто виділило гроші на водопроводи | Газета 7 Днів

Місто виділило гроші на водопроводи

07.04.2016 09:01
Переглядів:241
Міська влада знайшла гроші на нові ділянки водопроводів, які фінансуватимуть з бюджету розвитку.

За рішенням міської ради «Про зміни до бюджету на 2016 рік» 100 тисяч гривень витратять на будівництво водопроводу в районі вулиць Чорновола і Весняної, і 1 мільйон 100 тисяч – на водопостачання Тинного.

– Громада Рівного використовує можливості виділити з міського бюджету кошти на будівництво і реконструкцію водопровідних мереж. Також з міського бюджету буде надана субвенція обласного бюджету на виконання програми «Питна вода Рівненської області на 2006–2020 роки». Серед об’єктів, які будуть капітально відремонтовані, аварійні ділянки водогонів у районі вулиць Ботанічної та Фучика; по вулицях Вербова, 37–39; Ботанічна та Малорівненська, а також реконструкція ділянок водопроводу в мікрорайоні Північний, на вулицях Драгоманова, Київській, 44, у районі Дорошенка-Лісовської та мережі на Парковій. А будівництво водопроводу в районі Весняної та Чорновола до водогону Рівне-Квасилів значно поліпшить якість питної води для мешканців цього мікрорайону, оскільки зараз вони отримують воду від водогону прямо із свердловини, а будуть пити очищену на станції знезалізнення «Новий Двір». Проблему централізованого водопостачання в мікрорайоні «Тинне» багато років не могли розв’язати. То виділені кошти підуть на проектування і будівництво водопровідної мережі до ЗОШ № 17, а далі – й на весь мікрорайон «Тинне», – прокоментував подію для кореспондента «7 днів» директор Рівнеоблводоканалу Андрій Карауш.

 

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 6 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?