Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Квітень 2016
 

Рівненський центр професійно-технічної освіти служби зайнятості долучився до благородної справи журналістів | Газета 7 Днів

Рівненський центр професійно-технічної освіти служби зайнятості долучився до благородної справи журналістів

26.04.2016 18:25
Переглядів:380
Великдень завжди несе світлі почуття та щире бажання допомогти ближньому. Відомо ж, кожна благородна справа матиме більший успіх, якщо до неї долучаться однодумці. От і цього разу Рівненський ЦПТО ДСЗ охоче приєднався до акції від рівненського тижневика «Сім днів».

Суть її в наступному. Журналісти підготували перший спецвипуск свого видання, назвавши його «7-й день». У ньому можна прочитати матеріали-дослідження на різні гострі та унікальні теми, загалом 20 вражаючих та повчальних історій. Тут кожен віднайде щось цікаве для себе та оцінить життя по-новому, - впевнена редактор Людмила Мошняга. А головне, кошти від продажу цього спецвипуску підуть на реальну допомогу нужденним – героям редакційних публікацій: подружній парі Чемерисів – рівненським 77-річним  пенсіонерам, де дідусь з дитинства не має зору, а бабуся – інвалід ІІ групи, - на пральну машину; шестирічній Вікторії Красотовій, яка долає страшну недугу, - на складне та тривале лікування та багатодітній родині., в якій незважаючи на великі труднощі дружно живуть п’ятеро дітей та мама-одиначка, - на великодні подарунки.

 «7-й день» залюбки читатимуть в РЦПТО ДСЗ та чекатимуть на наступне число. Крок назустріч зробити нескладно. Живіть, як вам підказує серце. Не відкладайте добрі справи «на завтра» - поспішайте зробити їх вже сьогодні. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?