Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Квітень 2016
 

Нове законодавство України твориться й у Рівному | Газета 7 Днів

Нове законодавство України твориться й у Рівному

28.04.2016 10:23
Переглядів:157
У Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України відбулася VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні».

Ця конференція в інституті стала вже традиційною, але щоразу викликає жвавий резонанс у колах правознавців Рівненщини. Нині ж вона вкотре довела, що в Україні нікуди не поділася потреба комплексного дослідження правотворення як явища багатоаспектного. А особливо тепер, у період інтенсивного законотворення, що відбувається в країні, глобалізації та уніфікації нашої законодавчої бази й посилення впливу політики як фактора реформування права.

Конференція розпочалась з екскурсії інститутом, який вразив почесних гостей та учасників своїм модерним виглядом. Дизайн аудиторій – патріотичний, український – особливо відзначив заступник голови обласної ради Олексій Бучинський.

Відкрив конференцію ректор, заслужений юрист України, професор Юрій Бошицький.

– Не вдасться переоцінити актуальність національної наукової стратегії розвитку юридичної науки на цьому якісно новому етапі її становлення. Вона передбачає побудову правової, демократичної держави та входження до Європейської Спільноти, – підкреслив ректор, відкриваючи конференцію. – Сучасна вища освіта має органічно поєднувати навчальний та науковий процеси, адже це сприяє підвищенню якості підготовки фахівців, поглибленому вивченню програмного матеріалу, розвитку наукового мислення і творчого підходу до вирішення теоретичних та практичних завдань. І саме тому в Київському університеті права Національної академії наук України та у його рівненському інституті необхідність здійснення науково-дослідної діяльності керівництвом університету сприймається як аксіома, проводяться різноманітні наукові конференції, круглі столи, правничі семінари за участю провідних науковців України та зарубіжних держав, студентів та юристів-практиків.

З вітальним словом звернулися до науковців і студентів почесні гості конференції, зокрема заступник голови обласної ради Олексій Бучинський.

– Вважаю, що не випадково таку авторитетну конференцію проводять саме в Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України. Під керівництвом Юрія Бошицького цей виш примножив свій науковий потенціал і показав значні напрацювання, гідні уваги українського юридичного співтовариства, – зазначила начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило.

– Цей науковий форум сприятиме подальшому розвитку юридичної науки, згуртуванню зусиль науковців і практиків на благо України, а Рівненський інститут Київського університету права Національної академії наук України й надалі залишатиметься флагманом юридичної освіти і науки на теренах Рівненщини! – висловив сподівання начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Таргонський.

Високий потенціал науково-теоретичних розробок науковців ствердило пленарне засідання, на якому виступили завідувач кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу Київського університету права, доктор юридичних наук Надія Армаш, завідувач сектора інтелектуальної власності та інноваційних технологій кафедри цивільного і трудового права Київського університету права, професор Роман Шишка, завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту, кандидат юридичних наук Артур Мартиросян, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Рівненського інституту, к.ю.н. Сергій Книш, а також доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Київського університету права, к.ю.н. Наталія Мушак.

Робота конференції продовжилася у секціях: «Загальнотеоретичні підходи до правотворення в Україні на сучасному етапі» (керівник секції – Марія Боровець), «Актуальні проблеми правотворення у сфері публічного права» (керівник секції – Надія Армаш), «Актуальні проблеми правотворення у сфері приватного права» (керівник секції – Світлана Повзун).

Активними учасниками конференції стали і студенти. Конференція переконливо засвідчила, що для студентської молоді це чудова можливість набути нових знань, які допоможуть зорієнтуватися не лише в глобальних процесах правового розвитку сучасного світу, а й у процесах інтеграції України до європейського правового простору.

Учасники конференції оглянули виставку в артгалереї сучасного ковальства. Керуючий справами Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України Володимир Якимчук подякував ректору за його турботу про розвиток інституту та всебічну підтримку у проведенні наукових заходів всеукраїнського та міжнародного масштабу.

Сергій ЮРЧЕНКО

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Рівненський інститут Київського університету права НАН України – вищий державний заклад, який готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за напрямом «Правознавство».

Запрошуємо вас на день відкритих дверей, 

який відбудеться 15 травня о 12 год.

Для вступу в інститут абітурієнти мають подати до приймальної комісії сертифікати ЗНО: з української мови та літератури 

(обов’язковий), історії України (обов’язковий) та на вибір: 

математики, іноземної мови або географії.

Адреса інституту: 33028, м. Рівне, площа Короленка, 5. 

Наш сайт: rivne.kul.kiev.ua

Довідки за телефонами: 0(362) 62-05-89, 26-46-01, 62-04-48.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 3 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?