Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2016
 

Кожен займається своїм: міськШЕУ – дорогами і дворами, а трест зеленого господарства – зеленими насадженнями | Газета 7 Днів

Кожен займається своїм: міськШЕУ – дорогами і дворами, а трест зеленого господарства – зеленими насадженнями

09.06.2016 09:23
Переглядів:212
Комунальники стараються використати кожну погожу днину, щоб виконати всі заплановані роботи з благоустрою міста. Сьогодні гаряча пора не тільки у дорожників, а й у працівників міського тресту зеленого господарства.

– Клопотів вистачає, – каже начальник підприємства Ірина Савчук, – бо водночас доводиться садити квіти, зрізати і прибирати сухі дерева, косити газони в парках і на вулицях, займатись озелененням та облаштуванням охоронних і рекреаційних зон Рівного. Так, лише минулого четверга наші працівники посадили квіти у сквері Божої Матері, на пагорбі Слави, зупинці біля обласної лікарні, у парку Молоді та біля міськвиконкому. Разом з тим прибрали сухостій на вулицях Марка Вовчка та Князя Острозького, а на Соборній постригли кущі. Завершили косіння газонів у парку Молоді та на меморіалі Слави і почали робити це на береговій лінії річки Устя. Крім того щодня згрібають та прибирають скошену траву, прополюють і поливають висаджені квіти, кущі і дерева.

В останні дні травня працівниці тресту зеленого господарства висадили квіти на клумбах на алеї Лимичів, на київському кільці, біля ТЦ «Політон», у скверах Комунальників і Текстильників.

А цими днями працівники відділу благоустрою тресту зеленого господарства зрізали сухі та аварійні дерева на вулицях Князя Островського,  22 та Уласа Самчука, прибирали сухостій та гілля в Гідропарку та на вулиці Набережній, а також дерево, яке впало на пагорбі Слави. Крім того підстригли кущі на Соборній та встановили сміттєві баки в парку Молоді і на пагорбі Слави. Понад 50 дерев позавчора привели до ладу на вулиці Князя Романа, 22, відтак на щепу пішло понад 12 тонн зрізаної деревини.

На славу потрудилися й квітникарки, які біля кооперативного коледжу висадили тисячу петуній, біля пам’ятника Богданові Хмельницькому – тисячу чорнобривців та 100 петуній, у парку Молоді – 550 агератумів, 400 чорнобривців і 730 целозій, на клумбах біля центрального автовокзалу та кафе «Марічка» – 2550 чорнобривців, 100 цинерарій та 70 петуній, а біля колишнього магазину «Дружба» – 2000 чорнобривців.

Високі темпи роботи і у шляховиків. У п’ятницю, зі слів начальника міськШЕУ Віктора Климука, вони проклали чверть кілометра асфальтового покриття на вулиці Тичини (від будинку № 14 до перехрестя з вулицею Поповича), на що використали понад 100 тонн асфальту. Крім того, відремонтували близько 150 квадратних метрів асфальтового покриття прибудинкової території будинку на вулиці Шухевича, 22.

– Два тижні тому, – розповідає Віктор Климук, – ми провели підготовку до поточного ремонту вулиці Миколи Хвильового, а наприкінці минулого тижня закінчили його. Привели в порядок близько 200 квадратних метрів дорожнього полотна.

Ремонтні роботи як поточного, так і капітального характеру з відновлення доріг і дворів шляховики проводять у всіх районах міста.

Наталія ГАЙДИШ

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 3 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?