Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2016
 

Рівненщина вже втратила 337 мільйони гривень на ремонт і реконструкцію доріг | Газета 7 Днів

Рівненщина вже втратила 337 мільйони гривень на ремонт і реконструкцію доріг

15.06.2016 13:38
Переглядів:156

П'ять митниць України перерахували більше 1,3 млрд грривень на ремонт та будівництво регіональних доріг. Про це повідомив начальник Рівненської митниці Андрій Чаборай із посиланням на інформацію голови ДФС України.

– Рівненщина теж могла бути серед цього числа. Якщо б нам дозволили брати участь в експерименті, то з вересня минулого року до спецфонду обласного бюджету на реконструкцію доріг надійшло би 337,2 мільйони гривень. Тобто щомісячно майже 50 мільйонів гривень, – зауважив Андрій Чаборай.

Так званий експеримент розпочато в Україні у минулому році. Згідно з законом від 03.09.2015 №666-VIII «Про внесення зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення Бюджетного кодексу України» до спецфондів Одеської, Волинської, Львівської, Чернівецької областей та Києва спрямовуються 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів.

Загалом із вересня 2015 року по травень 2016-го на реконструкцію та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення Львівською митницею перераховано 453,5 млн грн, Чернівецькою ― 225,2 млн грн, Волинською ― 219,9 млн грн, Одеською ― 92,2 млн грн, Київською міською митницею ― 311,6 млн грн.

За словами Чаборая, лобіювати інтереси нашої області митники почали більше ніж півроку тому. Задля цього скооперувалися з підприємцями, обласним відділенням Асоціації платників податків, облдержадміністрацією тощо.

– Першу спробу достукатися до Верховної Ради, щоб Рівненщині також дозволили брати участь в експерименті, ми зробили ще у грудні 2015 року. Наскільки мені відомо тоді нашим рівненським нардепам не вдалося внести зміни у закон через політичну ситуацію в країні. Проте ми не відступаємо - пару місяців тому залучили Асоціацію платників податків. Зараз вчергове звертаємося до нардепів. Як бачите з цифр, з усіх, хто вже в експерименті, ми би поступилися тільки львівським колегам. Тож сподіваюсь, що цей факт допоможе нашим народним обранцям домогтися цього разу коштів для наших доріг, – зазначив Андрій Чаборай, – адже Рівненщина вже втратила 337 мільйони гривень на ремонт і реконструкцію доріг.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 14 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?