Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2016
 

Безплатне харчування + іноземні мови | Газета 7 Днів

Безплатне харчування + іноземні мови

24.06.2016 12:12
Переглядів:144

У пришкільних літніх таборах відпочило понад п’ять тисяч рівненських дітей

На канікули пішли вже не тільки школи і школярі, а й пришкільні табори, де батьки могли прилаштувати діток хоч на якийсь час після закінчення навчання.

Цього року з 30 травня по 16 червня пришкільні дитячі табори уже традиційно діяли на базі 33 навчальних закладів Рівного. Цікаві заходи, ігри та конкурси проводились у актових та спортивних залах, на спортивних майданчиках. Діти ходили на різноманітні екскурсії містом, відвідували театри і кінотеатри. Усе це організували педагоги-вихователі та студенти-волонтери з РДГУ.

З урахуванням інтересів школярів табори працювали за декількома напрямками, як-от: еколого-натуралістичний, фізкультурно-оздоровчий, спортивний, художньо-естетичний, туристично-краєзнавчий. Всі табори придумали собі назви. Наприклад, «Вулик» – у Престижі, «Веселка» – у НВК-12, «Ромашка» – у НВК-колегіумі, а у ЗОШ № 24 – «Дивограйлик».

У таборах встигли відпочити понад п’ять тисяч юних рівнян. Їх майже на тисячу більше, ніж у попередньому році. Таку популярність пришкільних таборів, вважає головний спеціаліст організаційно-інспекторського відділу міського управління освіти Валентина Полюхович, можна пояснити і тим, що цього року харчування в них було безкоштовним.

– Пришкільні табори працювали з 9 до 15-ї години. Всі діти були забезпечені дворазовим безкоштовним харчуванням. Його вартість 16 гривень за день на одну дитину. За ці гроші було організовано повноцінний обід та легкий сніданок. Торік харчування частково оплачували батьки, решту виділяли з місцевого бюджету. А ще багато дітей відвідували табори, щоб підтягнути свої знання з іноземної мови. Працювали 49 мовних загонів. Заняття проводилися з англійської, німецької, французької і польської мов, – розповіла Валентина Полюхович.

 Цікаво, що цього року всі діти, які записались до пришкільних таборів, добули в них до закриття, хоча в попередні роки траплялось, що багато школярів покидали їх до закінчення зміни. Мабуть, це завдяки педагогам, які доклали максимум зусиль, аби дозвілля дітей було цікавим та пізнавальним.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?