Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Липень 2016
 

У День Незалежності головну сцену віддадуть ПДМу, а в День міста учасникам проекту «Рівне. Літо. Музика» | Газета 7 Днів

У День Незалежності головну сцену віддадуть ПДМу, а в День міста учасникам проекту «Рівне. Літо. Музика»

13.07.2016 09:33
Переглядів:246

Як святкуватимуть у Рівному День незалежності й День міста, в нас не лише вже визначилися, але й затвердили програму. На виконкомі.

– Але якщо хтось із рівнян запропонує якісь нові ідеї для відзначення цих свят, щось добре, креативне, цікаве, ми з задоволенням ще включимо ті речі в програму, – пообіцяв міський голова Рівного Володимир Хомко. – Програми ці – не мертві документи. Ми маємо прийняти їх, щоб розпочати підготовку. Та в будь-який момент ми можемо додати те, чого раніше не було.

Так прокоментував мер Рівного Володимир Хомко ухвалене міськвиконкомом рішення про затвердження культурних заходів до двох найбільших свят: держави й міста.

Найголовніший по культурі в Рівному Тарас Максименко додав, що святкування в місті підготують власними зусиллями музичні та художня школи, будинок та палац культури, позашкільна освіта – всі заклади організовують свої цікаві заходи. А щоби колективам узяти участь у гала-концертах, то навіть склався конкурс, конкуренція. То вирішили віддати сцену в День незалежності Палацу дітей та молоді, а на день Рівного – учасникам проекту «Рівне. Літо. Музика».

 Салют в День незалежності даватимуть військові. День Рівного пройде без феєрверків, адже в державі йде війна. Але Хомко пообіцяв: лишень настане Перемога, задасть такий салют, що будемо ще довго-довго згадувати.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 7 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?