Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Липень 2016
 

Рівненський пенсіонер попереджав про анексію Криму ще 26 років тому | Газета 7 Днів

Рівненський пенсіонер попереджав про анексію Криму ще 26 років тому

29.07.2016 14:24
Переглядів:1173

До роковин відомого рівненського громадського діяча Олекси Новака його донька й онук опублікували в інтернеті сенсаційне відео. Воно записане на мітингу в Рівному 19 серпня 1990 року.

Олекса Новак бачив прямі ознаки російської експансії на півдні України, попереджав про підготовку до анексії Криму й південних українських територій. І вже тоді застерігав, що північно-східний сусід захоче відірвати шмат нашої території.

«В останній час не тільки в Україні, але й особливо в Росії та Прибалтиці, інших республіках, серед російського населення розпалюється сатанинський психоз, щоб забрати від України частину її території, – казав 26 років тому Олекса Новак. – Більшовики і росіяни намагаються від нас відняти Крим. На південь України заселяються маси російського населення, яке відповідно ідеологічно обробляється. Вони влаштовують колонії над Чорним морем і заявляють, що Чорне море – це споконвічно море росіян, а не українців. Що південь України є нібито Росією, і особливо – Крим. Це – нагла брехня, це заперечення елементарних історичних істин. Ми з вами цього допустити не можемо. Ми кажемо ні! Ми не хочемо нічого російського, але не можемо й своє віддати!»

Державницька позиція і стратегічне бачення Олекси Новака могли би стати прикладом для українських владців. Але, на жаль, так і не стали…

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?