Архів новин

Прогноз на осінь: перший сніг очікується наприкінці жовтня | Газета 7 Днів

Прогноз на осінь: перший сніг очікується наприкінці жовтня

22.09.2016 09:55
Переглядів:289

Якою видасться осінь, рівненські гідрометеорологи прогнозувати не беруться, оскільки можуть передбачити погоду лише на три-п’ять днів. А от народний синоптик Леонід Горбань дає не дуже втішні довготермінові прогнози.

 

За його словами, наприкінці вересня температура повітря значно знизиться, а наприкінці жовтня випаде перший сніг. Щоправда, з дощем.

– Від 17 до 25 вересня спостерігатиметься поступове похолодання, – конкретизує Леонід Горбань, – середньодобова температура не перевищуватиме +14 градусів. Від 25 до 30 вересня стане ще холодніше. Вдень стовпчики термометрів зупинятимуться на позначці +13 градусів. Середньодобова температура повітря становитиме 7 чи 8 градусів тепла. Дощитиме лише 27 і 28-го.

Що ж до другого місяця осені, то з 1 по 13 жовтня середньодобова температура повітря сягатиме плюс 9–12 градусів. Від 13 до 20 жовтня вона буде далі знижуватися і зупиниться на позначці + 2 градуси. Тобто буде холодно, а вночі слід чекати приморозків. Лише на кілька днів – від 20 до 24 жовтня – середньодобова температура повітря трохи підвищиться – до 8 градусів тепла. Далі спостерігатимуться перепади температур від плюсових до мінусових кожні наступні два дні. Така погода протримається до кінця жовтня – початку листопада. Дощ ітиме, як і у вересні, нечасто. Проте вже 26–28 жовтня можливий дощ зі снігом.

У листопаді слід очікувати погоди такої ж, як і наприкінці жовтня. Падатиме сніг, але на поверхні грунту він не затримається надовго. Адже температура повітря вдень ще буде з позначкою «плюс». Отож сніг швидко танутиме. 

Микола СИДОРЧУК

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?