Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Жовтень 2016
 

Рівненський центр профтехосвіти державної служби зайнятості відвідали львівські колеги | Газета 7 Днів

Рівненський центр профтехосвіти державної служби зайнятості відвідали львівські колеги

11.10.2016 15:24
Переглядів:515

Делегація Львівської обласної служби зайнятості відвідала Рівненський ЦПТО ДСЗ та Рівненський міський центр зайнятості.

6 жовтня делегація у складі керівників і начальників окремих відділів Львівського ОЦЗ, директорів львівських базових центрів зайнятості та очільника Львівського центру професійно-технічної освіти ДСЗ відвідала Рівненський ЦПТО ДСЗ та Рівненський міський центр зайнятості. Головною метою візиту було вивчення роботи Рівненської обласної служби зайнятості щодо навчання дорослого населення.

На зустрічі із львів’янами спілкувалися директор Рівненського ОЦЗ Іван Ткачук та директор Рівненського ЦПТО ДСЗ Володимир Псюк.

Гості побували в Олександрійському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ, де оглянули навчальні класи та майстерні, ознайомилися з сучасною матеріально-технічною базою, переліком професій, за якими здійснюється підготовка персоналу, та освітніми програмами.

Василь Барилюк, директор Львівського ОЦЗ наголосив, що «найцінніший досвід – це досвід спілкування. Коли хочеш отримати хороший результат, необхідно побачити приклади. Таким зразком є робота Рівненського центру профтехосвіти ДСЗ, з яким ми ознайомилися. Після цього візиту кількість осіб, направлених на навчання зросте, роботодавці Львівщини отримають кваліфіковану робочу силу, а центри зайнятості виконають свою основну функцію – працевлаштують безробітних».

Екскурсію навчальними кабінетами, спеціалізованими класами та майстернями провели заступники директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко та Людмила Абрамова. Візити на заняття супроводжувалися спілкуванням із слухачами та викладачами. Львівські колеги відвідали також бібліотечний ресурс для слухачів та викладачів, що нараховує біля 5 тисяч найменувань друкованої продукції.

Після відвідання Рівненського навчального відділення РЦПТО ДСЗ відбулася підсумкова нарада, на якій обговорювалися питання реформування служби зайнятості, першочергові завдання, проблеми і перспективи розвитку сучасного ринку праці.

З цікавістю присутні слухали виступ безробітної з м. Борислав Лесі Єгорцевої, яка нині навчається в Рівненському ЦПТО ДСЗ за професією «Перукар». Слухачка відмітила високу якість та хороші умови навчання і проживання для слухачів.

Зустріч колег підсумував директор Рівненського ОЦЗ Іван Ткачук: «Такі візити це хороший приклад обміну досвідом. Рівненський центр профтехосвіти ДСЗ навчає слухачів із багатьох регіонів України, і такий візит дозволить збільшити кількість навчальних послуг і безробітним Львівщини».

Під час візиту колеги обмінялися думками щодо професійного навчання дорослого населення, вимог до навчальних планів і програм тощо.

Львівські колеги відмітили сучасну потужну матеріально-технічну базу рівненського навчального закладу, підтвердили унікальність РЦПТО в плані різнобічної підготовки кваліфікованих робітників, запозичили певний досвід щодо навчання та працевлаштування безробітних в, запозичили певний досвід щодо навчання та працевлаштування безробітних

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 8 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?