Архів новин

Перемога профспілок: Уряд ініціював підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати до фактичного оновленого прожиткового мінімуму у розмірі 3200 гривень | Газета 7 Днів

Перемога профспілок: Уряд ініціював підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати до фактичного оновленого прожиткового мінімуму у розмірі 3200 гривень

03.11.2016 11:54
Переглядів:167

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду у середу, 26 жовтня.

«Ми пропонуємо, щоб у 2017 році мінімальна заробітна плата в Україні дорівнювала 3200 гривням. Це означає єдине: що з 1 січня жоден громадянин України не буде отримувати менше, ніж 3200 гривень», – заявив Володимир Гройсман, презентуючи рішення уряду. 

Він зазначив, що ця ініціатива попередньо була обговорена з Президентом України, представниками фракцій коаліції парламенту, всередині уряду і було знайдено спільне рішення, яке дає можливість зробити перші кроки з наведення порядку в оцінці праці українських громадян.

Прем’єр-міністр також подякував профспілкам за співпрацю. «Я хочу подякувати профспілкам за вашу конструктивну позицію, яка дала нам можливість знайти відповідні рішення та виконати взяті на себе зобов’язання, прописані в Генеральній угоді, що була укладена напередодні 25-ї річниці Незалежності України», – наголосив Володимир Гройсман.

Микола ШЕРШУН, голова Федерації профспілок Рівненщини, назвав такі дії уряду «прикладом соціально відповідального ставлення влади до роботи українських працівників». Він зазначив, що саме такою й має бути співпраця між владою і профспілками, а саме: за столом переговорів, за допомогою соціального діалогу. 

Жанна АРСЕНІЧЕВА

(інформаційно-аналітичний центр ФПО)

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?