Рівненські спортсмени завоювали медалі на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору | Газета 7 Днів

14.12.2016 13:01
Переглядів:297

З 6 по 13 грудня в місті Аланія (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. В змаганнях приймала участь національна збірна команда України, до складу якої входять провідні спортсмени Рівненщини: заслужені майстри спорту України: Роман Куров, Галина Галінська, Ольга Чайковська, майстер спорту України міжнародного класу Роман Набухотний, Уляна Ціздин та майстер спорту України Світлана Коробкова.

Ольга Чайковська у ваговій категорії до 52 кг посіла І місце з результатом 65,5 кг та встановила 1 рекорд світу.

Галина Галінська у ваговій категорії до 60 кг посіла І місце з результатом 57,5 кг та встановила 1 рекорд світу.

Уляна Ціздин  у ваговій категорії до 67,5 кг посіла І місце з результатом 65 кг та встановила 1 рекорд світу.

Світлана Коробкова  у ваговій категорії до 75 кг посіла І місце з результатом 55 кг.

Роман Куров  у ваговій категорії до 75 кг посів І місце з результатом 150 кг.

Роман Набухотний у ваговій категорії до 82,5 кг посів І місце з результатом 142,5 кг.

В абсолютній першості серед жінок не було рівних українським спортсменкам: І місце посіла Ольга ЧайковськаІІ місце посіла Василиса Козирева (Славянськ).

В абсолютній першості серед чоловіків не було кращих ніж українські спортсмени: І місце посів Юрій Романюк (Славянськ), ІІ місце посів Володимир Куруоглу (Мелітополь), ІІІ місце посів Роман Куров.

Збірна команда України серед жінок посіла ІІ командне місце у загальному заліку, поступившись команді Туреччини.

Збірна команда України серед чоловіків у загальному заліку посіла І командне місце, обійшовши команди Туреччини (2 місце) та Чехії (3 місце).

Загалом на чемпіонаті світу з жиму лежачи  збірна команда України завоювала 15 нагород різного ґатунку: 11 золотих, 3 срібних, 1 бронзову нагороди, встановивши 5 рекордів світу, з яких рівненські спортсмени вибороли 5 золотих нагород, встановивши 3 рекорди світу.

Готували рівненських спортсменів до даних змагань заслужені тренери України – Андрій Демчук, Олександр Фесовець, Марія Розторгуй та тренер Вадим Полюхович.