Архів новин

Чотири з п’яти злочинів у Рівному не розкривають | Газета 7 Днів

Чотири з п’яти злочинів у Рівному не розкривають

15.12.2016 16:05
Переглядів:499

Злочинність зростає, це ні для кого не секрет. А ось якими темпами, навряд чи ми про це дізнаємось достовірно. Адже навіть Володимир Самардак, керівник Рівненської місцевої прокуратури, дія якої поширюється на Рівне і Рівненський район, коли наводить ці дані, робить обмовку: «Якщо судити по зареєстрованих кримінальних провадженнях, то ріст близько 15 відсотків». Скільки ще злочинів не реєструється, про це питати пана прокурора, мабуть, марно.

Окремо відмітив Володимир Самардак, виступаючи перед депутатами Рівнеради, зростання рівня тяжких і особливо тяжких, а також корисливих злочинів. 2960 злочинів проти власності – на 21% більше, ніж за такий же період торік – зареєстрували правоохоронці Рівного цього року, з них 2310 крадіжок. Ну а кількість грабежів, коли у людей відкрито відбирали їхнє майно чи гроші, зросла більш як удвічі, а розбоїв – на 56 відсотків.

Стійка тенденція до зростання спостерігається у злочинності проти безпеки руху.

Тим часом розкриття злочинів у Рівному нині на рівні 17,5 відсотка, тобто чотири з п’яти злочинів залишаються і нерозкритими, і непокараними. Прокурор називає різні причини такої непродуктивної роботи поліціянтів. Зокрема, він вважає, що місту потрібна розгалужена система відеоспостереження. Загалом винуватить у рості злочинності соціально-економічне становище в суспільстві і реформування правоохоронних органів. Реформа поліції привела до її скорочення і втрати багаторічних напрацювань колишніх міліціонерів. Так, якщо іще торік у Рівному працювали 80 дільничних інспекторів поліції, то нині дільничних офіцерів, як тепер називають цю категорію правоохоронців, є всього 12. Для чвертьмільйонного міста це крапля в морі. «Закон Савченко» також зіграв на руку росту злочинності, переконаний Володимир Самардак.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?