Архів новин

74 роки тому з Рівного погнали німців | Газета 7 Днів

74 роки тому з Рівного погнали німців

02.02.2018 09:04
Переглядів:2648

2 лютого 1944 року в наше місто з боями вступили частини 6-ї, 112-ї стрілецьких, 121-ї гвардійської стрілецької і 8-ї гвардійської кавалерійської дивізій. Це був один з епізодів Великої Вітчизняної, що увійшов до історії війни під назвою Рівненсько-Луцької наступальної операції 1944 року. Два роки тому день визволення ми ще зустрічали з останніми учасниками тієї наступальної операції Вірою Болоніною та Андрієм Моїсеєнком та могли послухати їх живі спогади про цей день. До минулорічної річниці визволення вони не дожили.

Серед тих, хто у мокрих валянках під мокрим снігом по набухлій сніговій каші в гнилу погоду гнав з боями ворога вулицями нашого міста зі сходу на захід, був і Тантиг Гусейнов. Його вже вісім років немає з нами, але на диктофоні у рівненського краєзнавця Галини Данильчук дивом зберігся його живий голос і розказана ним самим його життєва історія…Про життя Тантига Гусейнова можна дізнатися за цим посиланням.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

ага это я

погнали не немцев а фашистов а счас они пришли опять а вы скачете на площадях с кастрюлями и убиваете своих граждан на востоке. Нация дегенератов это а не украина

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?