Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Лютий 2017
 

Нотаріусів учили, як вирішувати проблеми в оформленні спадщини | Газета 7 Днів

Нотаріусів учили, як вирішувати проблеми в оформленні спадщини

23.02.2017 11:59
Переглядів:989

Міністерство юстиції України вирішило ліквідувати у нашій області чотири державні нотаріальні контори, в тому числі й ту, що знаходилась у Рівному на вулиці П.Могили. Що робити тисячам людей, спадкові справи яких були відкриті у цих конторах? Куди їм іти, коли вони побачать на дверях табличку про те, що контору закрито?

Виявляється, – до найближчого приватного нотаріуса відповідного нотаріального округу. Який механізм передачі справ до нотаріального архіву? Це та інші питання минулого тижня розглядали в Рівному на семінарі для приватних та державних нотаріусів Рівненської області на тему: «Проблемні питання оформлення спадщини у нотаріальній практиці. Актуальні питання нотаріату і нотаріальної діяльності». Його провели відділення Нотаріальної палати України в Рівненській області спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в області. 

Оскільки Закон України «Про нотаріат» передбачає, що у державних і приватних нотаріусів однакові права щодо вчинення нотаріальних дій, то і державним, і приватним нотаріусам необхідно постійно підвищувати свій професійний рівень. Їх цьому і вчили на практичному досвіді нотаріусів України щодо вирішення проблемних питань оформлення спадкових прав. У тому числі й тих, які стосуються окупованої території України та зони АТО. Окрему увагу звернули на судову практику розгляду справ щодо оформлення спадщини. Нотаріуси отримали методичний посібник «Єдина нотаріальна практика», розроблений фахівцями Нотаріальної палати України. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
12 + 2 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?