Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Березень 2017
 

ПриватБанк встановив максимальну ставку для «теплих» кредитів на 18% річних | Газета 7 Днів

ПриватБанк встановив максимальну ставку для «теплих» кредитів на 18% річних

02.03.2017 13:55
Переглядів:163

ПриватБанк розробив сучасну технологію кредитування в рамках держпрограми, завдяки якій реальна вартість «теплих» кредитів для населення та ОСББ становитиме не більш як 18% річних, а в деяких випадках розстрочка на придбання енергоефективних товарів буде взагалі безвідсотковою. Про це повідомив під час брифінгу в Держенергоефективності голова правління ПриватБанку Олександр ШЛАПАК. 

«Ми ведемо перемовини з виробниками та постачальниками енергоефективної продукції задля максимального здешевшання вартості позики. Максимальна кредитна ставка не перевищуватиме 18% річних, тому отримувати «теплі» кредити у ПриватБанку з урахуванням компенсації частини позики від держави буде вигідно, – зазначив Олександр Шлапак. – Крім того, наш торговельний майданчик «ПриватМаркет» гарантуватиме чесні ціни та співпрацю з постачальниками якісної продукції».

 Запроваджена ПриватБанком технологія видачі «теплих» кредитів дозволяє оформляти їх через Інтернет без необхідності надання паперових документів і довідок. Обрати та купити енергоефективні товари можна в тисяч перевірених постачальників на сайті ПриватМаркету (https://privatmarket.ua/), а оплатити – за допомогою розстрочки з подальшою компенсацією частини кредиту за рахунок держави.

Згідно з рішенням уряду, ПриватБанк став учасником програми «теплих» кредитів, що вже діяла торік і буде діяти й у 2017 році. Програма часткової компенсації вартості кредитів на термомодернізацію та заходи з підвищення енергоефективності в житловому секторі передбачає виплату відшкодування в розмірі 20% суми кредиту для фізичних осіб у разі придбання опалювальних котлів на альтернативних видах палива, 35% – для фізичних осіб на індивідуальне утеплення житла, 40% – для ОСББ і ЖБК (за наявності одержувачів субсидій – від 40 до 70%).

Програма часткової компенсації вартості кредитів на термомодернізацію та заходи з підвищення енергоефективності в житловому секторі передбачає виплату відшкодування в розмірі 40% для ОСББ і ЖБК (за наявності одержувачів субсидій – від 40 до 70%).

Нагадуємо, що в 2016 році ПриватБанк створив і запустив безкоштовний інноваційний сервіс для ОСББ – Сервіс автоматичного нарахування і обліку внесків жителів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. 

Найважливішими необхідними можливостями сервісу є:

- нарахування внесків мешканцям (квартплата, сміття, ліфт тощо);

- формування розміру сум для оплати послуг із утримання будинку та прибудинкової території з урахуванням пільг і субсидій;

- автоматичний розподіл платежів, що надійшли від жителів через канали ПриватБанку (Приват24, відділення, термінали самообслуговування);

- відображення суми заборгованості абонента при оплаті через ПриватБанк;

- можливість перегляду інформації по ОСББ з будь-якої точки світу, де є інтернет;

- формування квитанцій по абонентах.

Користування сервісом безкоштовне. Доступ до нього здійснюється через “Приват24 для бізнесу” (меню “Послуги - для ОСББ). Після відповідної реєстрації та обробки бази абонентів клієнт отримує цілодобовий доступ до рахунку компанії – без вихідних, свят і перерв. Облік нарахувань та платежів абонентів проходить максимально зручно і просто.

Андрій ХМЕЛЬНИК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 7 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?