Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Березень 2017
 

Рада голів ОСББ вимагає вибачення | Газета 7 Днів

Рада голів ОСББ вимагає вибачення

02.03.2017 12:50
Переглядів:528

На переконання активістів громадської організації Олександр Лащук має публічно вибачитися за поширену ним неправдиву інформацію.

 

Відповідну заяву на засіданні сесії Рівнеради озвучив голова правління ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне» Роман АЛЕКСІЙЧУК:

«Громадська організація «Рада голів ОСББ міста Рівне», – йдеться в ній, – вимагає публічного вибачення від Олександра Лащука, який 24 січня 2017 року з сесійної трибуни звів наклеп на нашу громадську організацію, чим спаплюжив наш авторитет серед громади Рівного.

Протягом останніх чотирьох років з міського бюджету на розрахунковий рахунок нашої організації кошти не надходили, що документально підтверджено відповіддю з управління бюджету та фінансів виконкому Рівненської міської ради. Крім того, екс-керівник громадського об’єднання «Рада голів ОСББ міста Рівне та Рівненської області» Ігор Мічуда ніяких внесків ніколи не збирав. Це підтверджують своїми підписами члени громадського об’єднання «Рада голів ОСББ міста Рівне та Рівненської області».

Отож Олександрові Лащуку слід бути обачнішим у своїх заявах і перевіряти факти, якими апелює, перед тим, як видавати їх на загал. А оскільки всі його звинувачення безпідставні, він мусить вибачитися за поширену неправдиву інформацію.

   Думки з приводу

Роман АЛЕКСІЙЧУК, голова правління ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне»:

– На сесії міської ради я зачитав спільну заяву Ради голів ОСББ міста Рівне. Моя ж особиста позиція щодо поширеної Олександром Лащуком брехні – набагато категоричніша. Кожна людина повинна відповідати за свої слова і вчинки. Будемо сподіватися, що Олександрові Лащуку вистачить мужності та совісті вибачитися перед людьми, яких він незаслужено образив, бездоказово звинувативши в якихось махінаціях. І перепросити нашу раду він повинен не в кулуарах, як це зробив після оприлюдненої на сесії міськради заяви Ради голів ОСББ, а публічно. В іншому випадку за розповсюдження наклепів йому доведеться відповідати перед законом.

Галина ПОХИЛЬЧУК, секретар ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне»:

– Дуже прикро, коли не один рік совісно працюєш в Раді голів ОСББ, а дехто своєю неправдивою інформацію зводить нанівець усі твої старання. На рахунки громадського об’єднання «Рада голів ОСББ міста Рівне та Рівненської області», яке, до речі, було створене з ініціативи Ігоря Мічуди, за весь час його існування не надійшло жодної бюджетної копійки. Це підтвердив начальник управління бюджету та фінансів міськвиконкому Віталій Шульга, якому ми надіслали офіційний запит. Отож припущення Олександра Лащука, що хтось упродовж чотирьох років розкрадав бюджетні гроші, які начебто були виділені Раді голів ОСББ, – це чистої води брехня, яка компрометує як саме громадське об’єднання, так і його колишнього керівника Ігоря Мічуду. Відтак було б доречно і справедливо, якби Олександр Лащук публічно попросив вибачення в Ради голів ОСББ і особисто в Ігоря Мічуди, завдяки якому об’єднання співвласників згуртувалося в потужну громадську структуру, що допомагає мешканцям Рівного ефективно вирішувати їхні житлово-комунальні проблеми. Це доводить хоча б той факт, що в нашому місті нині вже створено 428 ОСББ, тоді коли в Луцьку, який за цим показником свого часу значно випереджав Рівне, ще й 400 об’єднань співвласників немає.

Людмила СОЛОНЧУК, голова правління ОСББ «Шухевича-8»:

– Усі звинувачення Олександра Лащука на адресу громадського об’єднання «Рада голів ОСББ міста Рівне та Рівненської області» не мають під собою жодного реального підґрунтя. Це відвертий наклеп, по-іншому не скажеш. Я людина чесна, тому вважаю, що й Олександр Лащук повинен вчинити по-чесному – вибачитися перед людьми, яких він безпідставно очорнив і образив.

Петро БУДЬКО, голова правління ОСББ «Шухевича-2»:

– Я поділяю думку всіх голів ОСББ, які доклали чимало зусиль, аби змінити на краще життя мешканців рівненських будинків. Такі голослівні заяви, які лягають чорною плямою на репутацію громадського об’єднання «Рада голів ОСББ міста Рівне та Рівненської області», паплюжать кожного з нас. Якщо в людини є конкретні факти, що засвідчують якісь ймовірні порушення чи незаконні дії, вона, за логікою речей, повинна звернутися до правоохоронних органів, які дали б цим фактам правову оцінку. А як назвати те, що Олександр Лащук, не маючи на руках ніяких документальних підтверджень, висуває необґрунтовані звинувачення? Він мусить вибачитися за поширену неправду!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 4 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?