Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Березень 2017
 

Квіти тепер коштують стільки, як колись діаманти | Газета 7 Днів

Квіти тепер коштують стільки, як колись діаманти

07.03.2017 14:25
Переглядів:382

Напередодні 8 березня ціни на квіти на центральному продуктовому ринку, як завжди, зашкалюють.Чоловіки, щоб привітати своїх дружин, матерів, доньок з святом 8 березня, мусять розкошелитись. Чи не найбільший сьогодні попит на квіти, які потім можна висадити на клумбі, – тюльпани, крокуси, гіацинти, примули.

Найбільшою популярністю, за словами продавців користуються тюльпани, що коштують від 10 до 18 гривень за квітку, або від 30 гривень за один тюльпан з коренем або від 50 гривень за три такі, які потім можна висадити на клумбу.

Нарциси з цибулинками продають від 35 гривень.

Крокуси в горщику – від 20 до 45 гривень, гіацинти – від 45 гривень, а примули – від 25 до 40 гривень.

За гілочку мімози правлять від 5 до 50 гривень. Ціна на цю весняну квітку, напевно, чи не єдина, що не змінилася з минулого року.

Підсніжники продають по 10 гривень за букетик. А ще ці весняні квіти можна купити з корінням за 20-25 гривень, аби потім висадити на клумбу. Продавці переконують, що ці квіти вони вирощують самостійно і не нищать природу.

Купували на 8 березня і троянди, які нині коштують від 30 до 50 гривень за квітку залежно від розміру. 

Можна знайти серед квіток і гвоздики: 12 гривень квітка. Хоча ці квіти й не користуються особливою популярністю. А ще на ринку серед розмаїття тюльпанів, крокусів, гіацинтів були білосніжні кали – 15 гривень штука.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?