Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Березень 2017
 

Бурштиновий край, то й ангели бурштинові | Газета 7 Днів

Бурштиновий край, то й ангели бурштинові

09.03.2017 09:30
Переглядів:182

5 березня у класі недільної школи Свято-Покровського кафедрального собору відкрили виставку «Бурштинові ангели», яка проходить за підтримки Рівненської єпархії та Асоціації «Український бурштиновий світ». 

Виставка відбувається в рамках духовно-мистецького проекту «Буття» і є унікальною не тільки для України, а й для світу.

Поєднання різних мистецьких технік – візантійської мозаїки, левкасу, кераміки, «бурштинового живопису», гутного скла у відтворених образах «небесних провісників» – ангелів «Бурштинового краю» – вперше продемонстровано в Рівному. Серед зображень – «Оранта», «Дерево Софії», «Ангел що звертає небо в сувій», – за мотивами фрески 11 ст. Святої Софії Київської, «Архистратиг Михаїл» «Архистратиг Гавриїл», «Святе сімейство», «Ангел Полісся», «Ангелочки-весняночки» та ін.

Відкривали виставку архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, засновник Асоціації «Український бурштиновий світ» Галина Симха, міський голова Рівного Володимир Хомко та заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко.

Сьогодні останій день роботи виставки. 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 12 =
More information?

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?