Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Березень 2017
 

Від поганих слів можна захворіти | Газета 7 Днів

Від поганих слів можна захворіти

09.03.2017 11:36
Переглядів:697

Один із найвідоміших лікарів стародавності Авіценна казав: «У лікаря є три засоби у боротьбі з хворобою – слово, рослина, ніж». Зверніть увагу: слово – на першому місці.

В одній із паризьких клінік молодий психолог Емілі Кьи на свій страх і ризик, посилаючись на головного лікаря, поставила в обов’язок своїм хворим три рази на день вголос або подумки повторювати по 10 разів фразу: «З кожним днем я почуваюся краще і краще». Причому повторювати це не механічно, а по можливості яскраво.

І що ви думаєте? Вже через місяць пацієнти цього лікаря стали головною темою розмов медичного персоналу госпіталю, а потім і всієї Франції.

Дивно, але факт: хворі одужували протягом місяця, у деяких із нихнавіть зникла необхідність у хірургічному втручанні. Тобто підтвердилася гіпотеза великого вченого давнини Парацельса, який стверджував, що чудеса творить віра.

Ніхто вже не ставить під сумнів, що між психічним і фізичним станом людей існує прямий зв’язок. Один із найбільш важливих психологічних законів говорить: словесне вираження любові, симпатії і захоплення підсилює життєву енергію того, до кого воно звернене. А злі і недобрі слова зменшують енергію слухача.

Загальне число захворювань, пов’язаних із поганими думками, продовжує неухильно рости. Щоб протистояти недугам, треба дотримуватися поради древніх мудреців – радіти життю, яким би важким воно не було!

Отже, здоров’я, життя і доля людини залежать від її думок. Думаєш про хороше – чекай доброго. Думаєш про погане – погане й отримаєш. Те, про що ми постійно думаємо, переростає в переконання, що це має або може статися. І ця віра народжує подію…

Думки з приводу

Слово може вбити, а може зцілити

Про вплив слова і думки на людину рівненський майстер традиційного карате-до Віктор Сидорович знає не з чужих розповідей, а з власного досвіду. До того ж, будучи надзвичайно допитливою особистістю, яка намагається докопатися до суті буття, він усі набуті знання перевіряє на практиці. Своїми відкриттями Віктор Сидорович поділився з журналістом «7 днів».

– Вікторе Івановичу, слову відводиться в нашому житті таке важливе місце…

– Бо слово (хочете – вірте, хочете – ні) може вбити, а може зцілити. Але давайте спершу з’ясуємо, що таке слово. З грецької – це логос, що означає слово, думка, смисл і число. Якщо відкриємо Біблію, а саме Одкровення Івана Богослова (Апокаліпсис), то знайдемо там таке тлумачення: «Спочатку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог. Богом було воно споконвіку. Ним повстало все, і ніщо, що повстало, не повстало без нього». Тепер розглянемо «слово» з точки зору лінгвістики. Це сполучення букв, яке означає певне смислове значення. Йдемо далі. З чого складається слово? Правильно, з букв, які утворюють алфавіт. Насправді ж букви – це символи. Тому кожна літера має своє фонетичне звучання, тобто певну вібраційно-звукову характеристику, яку можна окреслити у відповідному герцевому діапазоні. Отож, виходить: коли ми глянемо алфавіт від А до Я, то зауважимо, що букви розташовані у певному порядку. Якщо візьмемо якусь іншу абетку, наприклад, французьку, німецьку чи італійську, то помітимо, що в окремих місцях існує подібна послідовність букв. Про що це говорить? Найімовірніше про те, що колись був єдиний алфавіт, який згодом трансформувався в деякі інші, що лягли в основу різних мов.

– Якщо буква – це символ, то що таке символ у конкретному сенсі?

– Символ – це певна форма, яка зберігає за собою ту чи іншу ідею. У нашому випадку, якщо ми, взявши, скажімо, російський алфавіт, під кожною буквою поставимо цифру (а – 1, б – 2, в – 3 і т.д.), то побачимо, що на цифровому рівні ця абетка працює, як математична матриця. Тобто алфавіт базується на алгоритмічній математичній основі. Якщо напишемо слово, наприклад, «Бог» і поставимо під літерами цифри б – 2, о – 16, г – 4 і додамо їх (2+1+6+4), то отримаємо число 13. Далі знову додаємо 1+3 і отримуємо 4. Тепер те саме зробимо зі словом «дух» (позначаємо букви числами): д – 5, 

у – 21, х – 23. Додамо ці числа (5+2+1+2+3) і отримаємо 13. Далі плюсуємо 1 і 3, і маємо в сумі 4. Отож, проглядається певна закономірність. Для більшої переконливості візьмемо слово «октава» (від грецького «окта», що означає вісім) і замінимо букви числами, то, додавши їх, у кінцевому результаті отримаємо число вісім. Оскільки октава складається з восьми звуків, але з семи нот, бо «до» повторюється двічі, то маємо вісім, а російською – восемь, тобто «в семи». А тепер напишіть слово «гама» (це, як відомо, сім нот) і переведіть його у цифрове значення, то отримаєте число сім. А тепер давайте таку ж математичну операцію проведемо зі словом «нота» (у гамі, як знаєте, сім нот), то в кінцевому рахунку отримаємо число сім. Знову ж таки слово «восемь» у числовому виражені відповідатиме цифрі сім. Ця закономірність свідчить про те, що існує математична матриця. Навіть є така наука, як гематрія, яка цим займається – поєднанням букв і чисел.

– Як все це позначається на людині?

– Кожне слово, закріплене математичним кодом і вібраційно-звуковою хвилею, має своє смислове значення. Якщо слово промовляється з негативною енергією, то на хвильовому рівні воно несе дуже негативний заряд. Це слова, які руйнують інші енергетичні матриці. Наприклад, нецензурне слово. Мало того, що воно руйнує людину на рівні хромосомного ДНК, матюк руйнує й матрицю людини, яка потрапляє в поле його вібрації. Людина, яка злословить, ніколи не буде щасливою. Якщо б людина, яка матюкається чи промовляє на адресу іншої сповнені злоби і ненависті слова, побачила, що в цей момент відбувається з її хромосомним ДНК, вона, мабуть, жахнулася б. Будь-хто може поцікавитися дослідженням генетиків, що в таких випадках відбувається з людьми.

Або візьміть експерименти з водою і рисом японського дослідника Масару Емото. Три банки з рисом залили водою. В одну з них щодня казали: «Я тебе люблю», в іншу – 

«Я тебе ненавиджу!», а третю залишили поза увагою. Через місяць подивилися, що сталося. У першій посудині рис у воді забродив і перетворився на вино, вміст другої почорнів, а третьої – згнив. З цього можна зробити висновок, що слова треба промовляти з любов’ю, тоді життя буде розвиватися. Негативне слово, навпаки, вбиває життя.

Або візьмемо інший експеримент: коли воду, якій говорили слова любові і вдячності, потім заморожували, то побачили кристалик з гармонійними геометричними формами. Натомість кристалики води, яку сварили, ображали, обзивали, виявилися розмитими і розмазаними. Те саме відбувається і з людиною. Адже ми всі на 80 відсотків складаємося з води. Тому те, що говоримо ми чи кажуть нам, потрапляє в нашу інформаційну матрицю, в кожну клітину, яка також має воду. Всі слова (сказані чи почуті) впливають на нашу ДНК чи хромосоми. А потім ми дивуємося, чому з нами трапляються негаразди, проблеми, біди, хвороби. До речі, такі ж дослідження проводили з молитвою «Отче наш»  і довели позитивний вплив на структуру води, яка робить її чистішою і оживляє.

– Зі словом зрозуміло. А яким чином на людину впливає думка?

– Слово не тільки звук, а й одночасно думка. Ми вважаємо, що коли говоримо – це одне, а коли думаємо – інше. Нічого подібного. Кожен може перевірити це особисто, проаналізувавши свої думки і переконавшись, що він думає словами. Тобто говорить подумки. Людський розум так влаштований, що він думає словами. Тому, коли ви щось погане подумали про людину, це те саме, що ви їй крикнули б у спину щось неприємне.

Люди повинні збагнути: якщо вони хочуть позбутися неприємностей і хвороб, то повинні думати позитивно. Тобто промовляти подумки позитивні слова. Не обов’язково має бути молитва. Але все повинно бути на підвищених, радісних емоціях.

Компетентний коментар

Наше здоров’я – прямий наслідок мислення

На переконання головного лікаря ЦПМСД «Центральний» Олега ШРАМА, у взаєминах лікаря і пацієнта слово відіграє винятково важливу роль, діє воістину магічно. Ним можна викликати не тільки функціональні зміни в організмі, а й убити людину в буквальному значенні.

– Те, що слово лікує, – каже Олег Михайлович, – вже давно не таємниця. Значення слова лікаря в лікуванні хворого добре розуміли ще в стародавні часи і часто використовували це. Більше того, академік Володимир Бехтерєв свого часу дуже слушно зауважив: «Якщо хворому після розмови з лікарем не стало легше, то це не лікар!».

Сила словесного переконання часом не може зрівнятися з дією навіть найефективніших медикаментозних засобів. Лікар насамперед повинен націлити людину на одужання. А як іще це можна зробити, коли не словом? Лікар мусить уміти підібрати для хворого необхідні слова, щоб запалити його оптимізмом, вірою у позитивний результат. Зрештою, як на нас впливають слова і думки, кожен особисто не раз пересвідчувався у житті. Добре слово піднімає настрій, а погане псує його, і через це в людини виникає знервованість. Так само й думки. Якщо ви позитивно налаштовані, то у вас все ладиться. Вчені довели, що оптимісти живуть довше і щасливіше. Якщо ваші думки спрямовані на здоров’я й чудове життя, то все це ви й матимете. А якщо лише будете постійно нарікати на те, що начебто ви найбідніший і безнадійно хворий, то так і буде. Повірте, думки збуваються. Тому замисліться над тим, про що ви думаєте.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?