Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Березень 2017
 

Якщо у вас нічого не болить, то нічого й не робіть | Газета 7 Днів

Якщо у вас нічого не болить, то нічого й не робіть

09.03.2017 11:41
Переглядів:90

Так вважає бразильський лікар-онколог Пауло Убіратан, який руйнує звичне уявлення про здоровий спосіб життя.

Є в Бразилії такий лікар-онколог Пауло Убіратан, який в буквальному сенсі «прокинувся знаменитим» після того, як одного разу дав інтерв’ю місцевій пресі про здоровий спосіб життя і міфи, які навколо нього склалися. Тут же його ім’я прогриміло на весь світ. Він став зіркою інтернету! Тепер до нього їдуть за порадою тисячі людей з усього світу, пишуть «Нескучные новости».

Що ж такого наговорив Убіратан? Ми вирішили переказати вам його основні тези.

– Чи варто обмежити споживання алкоголю?

– Взагалі так. Але пам’ятайте, що будь-яке вино виготовляється з винограду, а пиво – зі злаків. Бренді – це дистильоване вино. А це означає, що з ягід видалена рідина, завдяки чому ви отримаєте з них більшу користь, ніж навіть в сирому вигляді. Так що не обмежуйте себе надмірно.

– Як подбати про себе, якщо зі здоров’ям поки все в порядку, але вік уже піджимає?

– Моя філософія така: якщо у вас нічого не болить, нічого не робіть.

Заняття спортом для любителів ніяк не впливають на здоров’я. Професійні заняття спортом завдають йому шкоди. Все, чого ви досягнете, – це тільки зростання м’язів. Якби постійна ходьба була корисна, листоноші були б безсмертні. Зайці бігають і стрибають без зупинки, але живуть не більш як 15 років. Черепахи не бігають і нічого не роблять, але живуть 450-500 років.

– Але кажуть, що вправи і фізична активність продовжують життя. Наприклад, допомагають серцю...

– Серце запрограмоване на певну кількість скорочень. Не витрачайте їх на вправи. Його ресурс закінчиться незалежно від способу використання серцевих скорочень. Це все одно, що говорити, ніби ви можете продовжити життя свого автомобіля, ганяючи його на підвищеній швидкості.

Хочете жити довше? Відправляйтеся на короткий сон після обіду.

– Чи шкодить м’ясо нашому здоров’ю?

– Перш, ніж довіряти недоучкам-дієтологам, спробуйте вникнути в саму суть вашого харчування. Що їдять корови? Траву і кукурудзу. Це рослинна їжа. Їх м’ясо – результат переробки трави і кукурудзи. Так що я вважаю, що шматок яловичини – кращий спосіб завантажити до свого організму рослинну їжу.

– Якось дивно чути все це від практикуючого лікаря...

– Тут ідеально підходить цитата Хантера Томпсона: «Життя має бути подорожжю до могили не з наміром прибути в цілості і красивому, а скоріше в’їхати в клубах диму, повністю виснаженим і зношеним, голосно проголошуючи: «Оце так поїздка!».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 1 =
More information?

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?