Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Березень 2017
 

У Рівному голів ОСББ навчають тонкощам законодавства | Газета 7 Днів

У Рівному голів ОСББ навчають тонкощам законодавства

23.03.2017 15:34
Переглядів:198

Сьогодні в залі Рівнеради зібрались голови ОСББ. Для них проводиться навчальний семінар «Навігатор важливих змін у трудовому законодавстві. Статус неприбутківця».

– Міська влада у Рівному приділяє все більше уваги зростанню професійних знань голів ОСББ, – підкреслив він. – Тож ви повинні почувати себе впевнено і в царині законодавства.

Підтягувати в юридичній справі рівненських голів ОСББ взялися фахівці столичного Інституту муніципального менеджменту (ІММ). Й відразу ж перший із доповідачів – президент Асоціації управителів житла Василь Ліман їх попередив, що законодавство у цій сфері не прописане, як треба:

– Закон «417» створив умови для демонополізації ринку, і для керівників ОСББ відкрив нові можливості в роботі. Більшість із них готові стати управителями. Створили ФОПи, але працювати не розпочали, бо десь у Верховній Раді так і лежить неприйнятий закон про житлові послуги, – окреслив гостроту питань, які і досі не вирішені в Україні визнаний експерт.

 

Та, виявляється, що працювати в цих умовах можна. І саме цьому, без «води» і агітації сьогодні вчать голів ОСББ на семінарі.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 12 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?