Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Квітень 2017
 

ІСТИННА ПРИРОДА РАКУ | Газета 7 Днів

ІСТИННА ПРИРОДА РАКУ

06.04.2017 13:15
Переглядів:200

Рак – це хвороба, створена людиною і спровокована надмірностями сучасного життя, виявили британські вчені. Вони не знайшли у природі нічого такого, що могло би призвести до розвитку раку. На їхній погляд, хворобу викликає сучасна індустріалізація.

Чому 200 років тому раку не було?

Науковці провели дослідження мумій, аналіз решток викопних тварин та класичної літератури. І з’ясувалося, що ракові пухлини вкрай рідко виникали до недавнього часу, коли забруднення навколишнього середовища і неправильне харчування стали широко поширеними проблемами.

Професор Манчестерського університету Майкл Ціммерман разом зі своєю колегою Розалі Девід простежили витоки цього захворювання, що, на їхню думку, допоможе впоратися з тією епідемією раку, яка охопила сучасне суспільство.

«Фактичну відсутність злоякісних пухлин у мумій можна інтерпретувати як доказ того, що вони вкрай рідко траплялись у давнину, порівняно з тим, як ризики розвитку раку підвищила сучасна індустріалізація», – зазначив Ціммерман.

Лише XVII століття надає перші описи операцій з видалення раку грудей та інших видів раку, але звіти про характерні, чітко визначені пухлини з’явилися тільки в останні 200 років.

Дуже схоже на те, що офіційна медицина використовує слово «рак» як обманку для наступного масового скалічення людей за допомогою радіо- і хіміотерапії. Процедури ці дуже дорогі, але працюють добре – вбивають абсолютно всіх. Насправді рак – це грибкове захворювання, і воно виліковне, як і будь-яке інше такого типу.

Вісім мільйонів людей щорічно помирає від раку в усьому світі, тільки в США – це більш ніж півмільйона. 

Очікуване зростання смертності до 2030 року – 12 мільйонів. Рак є найпоширенішою причиною смерті у віковій групі до 85 років. У Штатах від цієї хвороби помирає кожна четверта людина. Люди хворіють і помирають від недуг, які фармацевтичні картелі відмовляються лікувати.

Для чого лікувати те, на чому можна нажитися?

Я вже розповідав, що якийсь доктор Річард Дей, глава організації «Заплановане батьківство», яка займається євгенікою і контролюється Рокфеллерами, виступав перед лікарями 1969 року в Пітсбурзі, розповідаючи їм про трансформацію глобального суспільства, що вже набуває своїх обрисів. Він попросив лікарів вимкнути записуючі пристрої і нічого не нотувати в блокнотах, доки він оголошуватиме довгий список запланованих заходів зі зміни глобального суспільства. Але один із лікарів усе ж записав, що саме нам, пересічним громадянам, готують у рамках цього проекту соціальної інженерії, і потім виклав цю інформацію для громадськості.

Тепер, через десятиліття, ми можемо побачити на власні очі, наскільки акуратними виявилися пророцтва Річарда Дея. Чому я згадую цей факт? Тому, що на тій конференції в 1969 році Річард Дей заявив: «Ми зараз можемо вилікувати будь-який вид раку. Уся інформація міститься у фонді Рокфеллера і може бути обнародувана за наявності відповідного рішення».

Дей зокрема сказав, що якщо люди повільно помиратимуть «від раку або від чого-небудь ще», то це зможе уповільнити темпи приросту населення. Ці люди чинять так, бо вони перебувають поза межами людської моралі і не знають, що таке душа.

Фармацевтичний бізнес не ставить перед собою за мету вилікувати рак. Навіщо виліковувати хворобу, якщо можна викачувати гроші за боротьбу з її симптомами. При цьому зовсім необов’язково розповідати довірливим пацієнтам, що витончені отрути хіміотерапії вбивають як ракові, так і здорові клітини, і в результаті – саму людину. Я думаю, це робиться навіть не заради грошей. Світова псевдоеліта (у тому числі й фармацевтичні олігархи) хоче скоротити населення, тому потрібно, щоб люди не доживали до старості, а страждали і помирали завчасно.

А якщо який-небудь лікар раптом відкриває дієвий спосіб лікування раку, то він відразу ж потрапляє під обстріл медичного істеблішменту і офіційних структур.

 Рак – це гриб, який живиться тілом господаря

Один із тих, хто відкрито пішов проти системи – це італієць Туліо Сімончіні. Його почали цькувати з усіх боків і навіть на три роки запроторили до в’язниці, бо він почав успішно лікувати людей на останніх стадіях раку. Його «злочин» полягав у тому, що він зрозумів, що злоякісні пухлини – це грибок кандиди (дріжджоподібний грибок, що має паразитарну природу, живе навіть в організмі здорових людей; сильний імунітет тримає кандиду під контролем, але якщо організм ослаблений, то грибок поширюється по тілу і викликає злоякісні пухлини, що розростаються і зрештою призводять до смерті людини).

Ось що мій друг, Майк Ламберт з клініки Шен, каже про кандиду: «Грибки, і особливо кандида, живуть за рахунок тіла хазяїна. Цьому організму, як і будь-якому іншому паразитові, для відтворення потрібний хазяїн. Продукти життєдіяльності кандиди послабляють імунну систему і призводять до того, що людина почуває себе погано як фізично, так і психічно». Не секрет, що грибки – найбільш живучий вид «істот» і здатні вижити в будь-яких умовах.

Туліо Сімончіні вважає, що хвороба, яку називають «рак», насправді і є тим самим грибком кандиди, що розрісся. Отож, традиційне пояснення природи раку – неправильне. Будучи фахівцем в галузі онкології і метаболічних порушень, він пішов проти інтелектуального конформізму традиційної медицини, проти традиційних методів «лікування» глобальної епідемії раку. Він вирішив говорити своїм пацієнтам правду, а не повторювати визубрені в медінституті фрази.

Із того самого моменту, як він почав займатися медициною, Сімончіні зрозумів, що рак лікують якось неправильно: «Я бачив, як сильно страждають люди. У дитячому онкологічному відділенні, в якому я працював, майже всі діти помирали. 

У мене все стискувалось усередині від вигляду бідолашних малюків, що гинуть від хіміотерапії і радіації».

Бажання допомогти пацієнтам вивело медика на пошуки нових шляхів лікування цієї страшної хвороби. Сімончіні вирішив відкинути все, що він знав про онкологію, і почати власне незалежне дослідження. Він виявив, що всі види раку проявляли себе однаково, незалежно від того, в якому органі або тканині утворювалася пухлина. Зокрема, всі злоякісні новоутворення чомусь були білого кольору. Сімончіні став міркувати далі: на що схожа ракова пухлина? Невже це і є грибок кандиди? Невже те, що традиційна медицина вважає неконтрольованим діленням клітин – процес, що запускається самим організмом для захисту від кандидозу (молочниці)?

Якщо відштовхуватися від цього припущення, то розвиток хвороби протікає за таким сценарієм:

– Грибок кандиди, зазвичай контрольований сильним імунітетом, починає розмножуватися в ослабленому організмі й утворює своєрідну «колонію».

– Коли якийсь орган заражається молочницею, імунітет намагається захистити його від стороннього вторгнення.

– Імунні клітини вибудовують захисний бар’єр із клітин організму. Саме це традиційна медицина називає раком.

Вважається, що поширення метастазів по організму – це розповзання «злоякісних» клітин по органах і тканинах. Але Сімончіні стверджує, що насправді метастази викликані тим, що грибок кандиди розходиться по організму. А знищити грибки можуть тільки клітини нормально функціонуючого імунітету. Імунна система – ключ до одужання.

Боротися за імунітет, а не проти нього

З кожним роком кількість хворих на рак зростає. Тому люди замислюються: чи не є це добре спланованою війною проти імунітету людини, війною, яка стає дедалі більш запеклою? Імунітет ослабляється продуктами харчування, харчовими добавками, пестицидами і гербіцидами, вакцинацією, електромагнітними і мікрохвильовими технологіями, фармацевтичними препаратами, стресом від сучасного життя і тому подібним. Діти до двох років отримують близько 25 щеплень. Адже в цей час імунітет тільки формується!

План світових акул фармбізнесу – масова депопуляція через послаблення імунної системи. А що відключає імунітет найшвидше? Хіміотерапія. Додайте сюди ще радіотерапію. Сьогодні це найдієвіші методи з руйнування клітин організму.

Найсучасніше загальновизнане «лікування» онкології грунтується на постулаті, що ракові клітини будуть убиті раніше, ніж здорові клітини пацієнта. Отруйні сполуки хіміотерапії вбивають клітини імунної системи. Але кандида нікуди не дівається.

Уламки імунної системи не в змозі тримати під контролем клітини кандиди. Грибок переселяється в інші органи і тканини. Рак розповзається по організму. Ті, хто начебто одужав після хірургічного втручання і хіміотерапії, всього лише отримали бомбу з годинниковим механізмом. Імунітет зруйнований. Поява рецидивів – справа часу. Іншими словами: хіміотерапія вбиває людей, яких нібито повинна лікувати. Хіміотерапія лікує тільки від інфекційного захворювання, що передається статевим шляхом і що називається життям. Для того, щоб вилікуватися від раку, нам потрібно зміцнити імунітет, а не ослабити його.

Дешева сода на противагу дорогій хімії

Коли Сімончіні зрозумів, що рак має грибкову природу, він почав шукати ефективний фунгіцид. Але тоді ж йому стало ясно, що протигрибкові препарати не працюють. Кандида швидко мутує і настільки пристосовується до препарату, що навіть починає ним живитися.

Залишився тільки старий, перевірений, дешевий і доступний засіб від грибкових хвороб – бікарбонат натрію. Основний інгредієнт харчової соди. Чомусь грибок не може адаптуватися до бікарбонату натрію. Пацієнти Сімончіні п’ють содовий розчин або бікарбонат натрію вводиться безпосередньо на пухлину за допомогою пристосування, що нагадує ендоскоп (довга трубка, яку використовують для сканування внутрішніх органів).

У 1983 році Сімончіні лікував одного італійця на ім’я Геннаро Сангермано, якому лікарі передрікали смерть через декілька місяців від раку легенів. Через нетривалий час ця людина повністю вилікувалася. Рак зник.

Окрилений успіхом і з іншими пацієнтами, Сімончіні представив свої дані італійському міністерству охорони здоров’я, сподіваючись, що вони почнуть клінічні дослідження і перевірять, як працює його метод. Яким же було здивування Сімончіні, коли італійський медичний істеблішмент не лише не розглянув його дослідження, але й позбавив його медичної ліцензії за лікування пацієнтів ліками, які не були схвалені. Мас-медіа почали кампанію проти Сімончіні, висміюючи його особисто та обливаючи брудом його метод. А незабаром цей талановитий лікар потрапив на три роки до в’язниці за те, що нібито «вбивав своїх пацієнтів». Сімончіні був оточений з усіх боків наче вовками, яким дали команду рвати новатора, що вибився із зомбованого ешелону «лікарів».

Медичний істеблішмент заявив, що метод лікування онкологічних захворювань за допомогою бікарбонату натрію є «небезпечною маячнею». Це в той час, коли мільйони пацієнтів помирають тяжкою смертю від «перевіреної» і «безпечної» хіміотерапії, медики забороняють лікування бікарбонатом натрію! 

На щастя, Тулліо Сімончіні не вдалося залякати. Він продовжив свою роботу. Тепер про нього знають із чуток і завдяки інтернету. Цей лікар творить дива і лікує навіть найбільш запущені випадки онкології простим і дешевим бікарбонатом натрію. 

У деяких випадках процедури тривають місяцями, а в деяких (наприклад, при раку грудей) – всього декілька днів. Часто Сімончіні просто розповідає людям, що їм потрібно робити, по телефону або по електронній пошті. Він навіть особисто не присутній при лікуванні, і все одно результат перевершує всі очікування. Але це ще не все.

До останнього долара

Ракові клітини містять унікальний біомаркер, ензим CYP1B1. Ензими – це білки, які є каталізаторами хімічних реакцій. CYP1B1 змінює хімічну структуру речовини, яка називається сальвестрол, і міститься в багатьох фруктах і овочах. Хімічна реакція перетворює сальвестрол на компонент, що вбиває ракові клітини і не ушкоджує здорові. Ензим CYP1B1 виробляється тільки в ракових клітинах і реагує з сальвестролом із фруктів і овочів, утворюючи субстанцію, яка вбиває тільки ракові клітини!

Сальвестрол – природний захист, що міститься у фруктах і овочах для боротьби з грибками. Що більше рослина схильна до грибкових захворювань, то більше сальвестролу вона містить. До таких фруктів і овочів належать: полуниця, чорниця, малина, виноград, чорна смородина, порічка, ожина, журавлина, яблука, персики, зелені овочі (брокколі і будь-яка інша капуста), артишоки, червоний і жовтий перець, авокадо, аспарагус і баклажани.

Але агро- і фармацевтичні компанії також знають про це. І ось що вони роблять:

– Виробляють хімічні фунгіциди, які вбивають грибки і перешкоджають утворенню природного захисту (сальвестролу) у рослині у відповідь на грибкове захворювання. Сальвестрол містять тільки плоди, що не піддались обробці хімічними фунгіцидами.

– Найпоширеніші фунгіциди блокують вироблення CYP1B1. Тому, якщо ви їсте хімічно оброблені фрукти і овочі, то ніяких оздоровчих ефектів від цього не отримуєте.

До речі, грибки починають розмножуватися в організмі, коли у людини виникає окислювальний (оксидативний) стрес. Той стрес, про який говорив Люк Монтаньє і який нібито призводить до СНІДу. Значить, уся справа в кислотно-лужному балансі організму!

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі щорічно виявляється близько 1 млн нових випадків раку грудей. Число тих, що гинуть від цього захворювання, становить приблизно половину від загальної кількості хворих. Деякі жінки за ціною не стоять, тим більше якщо мають високі статки. Вони платять лікарям колосальні суми. Наприклад, відома іспанська співачка Росіо Хурадо виклала за лікування протягом декількох місяців 4,5 млн доларів! Вона все одно померла, зате її лікували до останнього долара. 

З урахуванням таких клієнтів, а їх немало, загальний результат боротьби «за здоров’я» людей значно перевершує доход акул фармбізнесу в 5 млрд доларів на рік!

Девід АЙК

anvictory.org

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 3 =
More information?

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?