Квітень 2017

Зоряний час Олександра Захожого | Газета 7 Днів

Зоряний час Олександра Захожого

13.04.2017 15:02

Два різні за результатом матчі зіграли баскетболісти рівненського «Б-93 ОШВСМ», які приймали одного з лідерів вищої ліги – «Золотий вік» із Кропивницького.

У стартовій чверті першого поєдинку гості забезпечили собі 8 очок переваги. Але після другої вже відставали на два очки – 36:38. У третій 10-хвилинці команда з Кропивницького відіграла ті ж 10 очок (22:12), а в напруженій заключній чверті зберегла перевагу. Отож, 73:65 на користь «золотих». У рівнян відзначився нев’янучий Анатолій Дубнюк – 17 очок і 8 підбирань.

Повторний поєдинок тривав уже за сценарієм господарів. Виграючи по кілька очок у кожній чверті, вони впевнено довели зустріч до перемоги – 79:66. У переможців фантастично зіграв Олександр Захожий, який за кожен м’яч боровся до останнього – до 32 очок він додав ще й 12 підбирань. Результативним був і Василь Федорчук (19 пунктів).

Рівняни перебувають на 7-му місці (28 очок) і поки що на два пункти відстають від «Маріуполя». Наступні матчі «БК-93 ОШВСМ» зіграє 21 і 22 квітня у Кривому Розі з КДПУ.