Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Квітень 2017
 

Людина притягує хвороби своїми думками | Газета 7 Днів

Людина притягує хвороби своїми думками

20.04.2017 13:20
Переглядів:466

Але так само вона, на переконання Віктора Сидоровича, здатна сама себе зцілити

Тридцять два роки безперервних і наполегливих занять традиційним карате-до не лише дозволили Вікторові Сидоровичу, володареві п’ятого дану, сягнути вершин майстерності східного бойового мистецтва, а й спонукали його глибоко замислитися над суттю буття. Він з головою поринув у пошуки відповідей на одвічні питання: як влаштований світ, яке місце у ньому відведено людині, в чому секрет гармонії життя і т.д. Усі набуті знання Віктор Іванович неодмінно перевіряв на практиці і зробив для себе відкриття, що кожна людина здатна керувати своєю долею і може своїми думками як притягнути до себе хворобу, так і сама себе зцілити.

В основі нашого світу лежить троїчність

– Незважаючи на прогрес у медицині, у світі щороку зростає кількість хворих, у тому числі й на недуги, про які раніше ніхто з нас і не чув. Дехто твердить, що це наслідки поганої екології, нездорового харчування, постійних нервових стресів. Що, на ваш погляд, найбільш негативно впливає на здоров’я людини?

– Ми, у переважній більшості, звикли перекладати вину за всі свої біди та негаразди на когось. На батьків, які, мовляв, наділили нас поганою спадковістю. На державу, яка не здатна чи не хоче забезпечити нас усіма необхідними земними благами. Бува, навіть на Бога, який, начебто, посилає кожній людині важкі випробування, а то й карає, якщо хтось дуже згрішив. Однак уся відповідальність за наше життя, в тому числі й набуті недуги, лежить на нас самих.

Щоб зрозуміти, звідки беруться хвороби, необхідно збагнути кілька моментів. По-перше, на чому базується наша реальність, тобто наш світ, у якому ми живемо. Відразу зауважу, що він не дуальний, як нас вчили. Нам тривалий час безцеремонно нав’язували погляд діалектичного матеріалізму, який грунтується на законі єдності і боротьби протилежностей. Насправді в основі нашого світу лежить троїчність, яка є буквально в усьому. Скажімо, древні люди вважали, що земля стоїть на трьох китах, християни поклоняються Святій Трійці – Богу-Отцю, Богу-Сину та Святому Духу. 

З наукового погляду світ складається з інформації, енергії та матерії, де інформація посідає головну роль. Троїчність притаманна як фізиці (зокрема будові атома, який має позитивний протон, негативний електрон і нейтральний нейтрон), так і людській свідомості (свідомість, підсвідомість і надсвідомість).

– А як пояснити троїчність суті людини?

– Дуже просто. Нам притаманні почуття, які в езотериці називаються астральним тілом. Ми володіємо думками, які утворюють ментальне поле. І маємо фізичну оболонку, тобто тіло. Щоправда, ще існує ефірне тіло, яке окутує фізичне і є його своєрідним енергетичним прозорим двійником. Так-от, знаючи будову світу і нас самих, нам легше пізнавати і контролювати своє життя. Ми спершу думаємо, потім відчуваємо, а далі наші думки матеріалізуються в тілі.

Візьмімо такий приклад. У вас поганий настрій, який дехто пояснює тим, що не з тієї ноги встали, чорний кіт дорогу перебіг, хтось у душу «наплював» і т.д. Насправді все це через наші негативні думки – згадали про щось погане чи з острахом очікуємо якісь ймовірні неприємності. Далі наші думки впливають на наше самопочуття, з’являється тривога, яка переростає у депресію. Тіло закономірно реагує на цей дискомфортний стан. Якщо людина тривалий час перебуває в пригніченому настрої, повірте, вона не може бути здоровою. 

Отож, люди повинні збагнути, що світом править ця троїчність – інформація, енергія і матерія. Сама ж інформація пов’язана з ідеями, концепціями, світоглядом. Якщо мій внутрішній світ наповнений позитивом, то в мене такі ж думки, а звідси й настрій.

Таблетка знімає симптоми, але не лікує хвороби

– Тобто здоров’я людини залежить від її думок?

– І тільки від них. Якщо мої думки, скажімо, переповнені страхом (а наше суспільство якраз і сформоване на страху, бо це енергія влади, неволі, пригнічення), він переміщується в моє астральне тіло, тобто почуття. Відтак починає боятися моє фізичне тіло. Відповідно, якщо у мене щось заболіло, то, оскільки я наповнений страхом на всіх рівнях, мої думки спрямовують промінь моєї уваги в точку, де болить. А в езотериці давно відомо: куди спрямований промінь уваги, туди тече енергія. Якщо я спрямовую увагу на точку свого болю, то він отримує енергію, підживлюється, а відтак починає розвиватися. Чим більше моя увага буде прикута до больової точки, тим енергетично сильнішим стає біль (іншими словами – хвороба).

Зазвичай людина, захворівши, біжить в аптеку, ковтає таблетку, маючи надію, що ця пігулка вилікує її. Буває, що під впливом авторитетного запевнення лікаря чи навіюванням телевізійної реклами промінь уваги спрямовується в больову точку з впевненістю, що ця таблетка вилікує. На якийсь час справді допомагає. Цей ефект називається плацебо. Але потім часто трапляється рецидив, тобто хвороба повертається, а інколи у складнішій формі. 

Хворобі передує думка про неї

– Якщо я правильно зрозумів, то хвороба виникає і розвивається тоді, коли про неї думаєш? 

– Саме так. У цьому кожен може переконатися, коли згадає, що передувало його захворюванню, наприклад застудному. Це могло бути нагнітання у засобах масової інформації ситуації, пов’язаної з наближенням епідемії грипу чи торохтіння про активізацію сезонних вірусів. Мабуть, траплялося, що нежить з’являвся після того, як ви самі подумали або хтось висловив припущення про те, що, промокнувши під холодним дощем, ви можете мати нежить. Та таких прикладів, коли хворобі передувала думка про неї, можна навести безліч. Тобто увага людини була зосереджена на місці, яке мало заболіти. Хоча є й інші випадки. 

У вас розболілася голова чи зуб, і раптом біль зненацька зник. Насправді ви просто (пригадайте) переключилися думками на щось інше.

Щоб зрозуміти, як працює промінь уваги, треба торкнутися такого питання, як квантова механіка. Один з її постулатів доводить: енергетична хвиля перетворюється у фізичну частинку лише за умови, що вона перебуває в полі зору спостерігача. Якщо промінь уваги спостерігача відводиться, частинка знову перетворюється на хвилю. Ось приклад. У давнину, коли самурай міг отримати травму в бою (навіть залишитися без пальця чи руки), він продовжував битися. Чому? Та тому, що його з дитинства вчили, як відводити промінь уваги з точки болю, переводячи її на противника. Звичайно, з першого разу цього не зробиш. Необхідно тренуватися. А ще потрібно збагнути: доки думаєш про хворобу (лягаєш і встаєш з думкою про неї), доти даєш їй силу й енергію, завдяки чому недуга розвивається. 

– Добре, згідний, що самонавіюванням можна позбутися головного болю. Однак важко уявити, як можна думками вилікувати, скажімо, рак. 

– Давайте з’ясуємо: що таке рак? Це фактично грибниця, яка розростається метастазами, як пліснява. Буває, що в людини онкологія, але вона про це навіть не знає. Звідки береться рак? Якщо виходити з вертикалі – інформація, енергія, матерія, то це певна інформація, яку людина отримала і яка пустила коріння в її розумі.

Цей процес можна порівняти з дією комп’ютерного вірусу, який ламає програми, у людини – ментальні. Через зараження інформаційним вірусом ментальних програм відбувається накопичення негативної енергії на рівні астрального тіла. Далі вона переходить на фізичне тіло. Все це акумулюється у вигляді своєрідної капсули, яка живиться енергією завдяки променю уваги, потім вибухає і проявляється хворобою. Наприклад, у вигляді ракової пухлини. 

Ви зауважили, що років двадцять-тридцять тому не спостерігалося такого зростання онкологічних захворювань, яке бачимо сьогодні. Все тому, що раніше не було розвинутої системи масової інформації. Нині людина живе у шквальному інформаційному потоці, який не здатна фільтрувати, тому сприймає на віру все, що їй кажуть. Вся ця інформація (сьогодні у переважній своїй більшості негативна) заповнює ментальний простір, потрапляє в програму розуму, там вона опрацьовується, перетворюється в певні образи, які людина сприймає. Як результат – виникає хвороба. Іншими словами, людей весь час нашпиговують всеохоплюючим страхом, який трансформується у хвороби.

Якщо ти не контролюєш думки, то думки контролюють тебе

– Як можна вберегтися від хвороб?

– Порадив би провести такий експеримент. Вийдіть на вулицю, гляньте на безмежне синє небо, послухайте дзвінкий спів птахів, подивіться на тендітну зелену траву. Ви там ніде не побачите страху, страх лише в голові людини. Чому так? Бо нас нашпигували інформацією про війни і теракти, хвороби і смерті, злидні і голод, безвихідь і зневіру. Люди перенасичені негативом, який руйнує їхнє нутро і сутність. 

Так не повинно бути. Зрозумійте, що згідно з квантовою механікою, спостерігач є творцем того, що він спостерігає, без спостерігача ніщо не існує. Дзен-буддизм про це давно говорить. Все наше життя – це сон Вішну, якась ілюзія Майя, в якій люди грають божественну гру Ліла. Про це йдеться і в індуїзмі. В дзен-буддизмі вчать про те, що завжди треба перебувати у стані не-розуму. Тобто не треба давати розуму брати гору над собою. Людина повинна контролювати свої думки. Якщо ти не контролюєш думки, тоді думки контролюють тебе. 

Свій розум, як і тіло, треба постійно тренувати, бо не все так просто, як здається. Якщо захворів, треба перевести промінь уваги на щось інше, далеке від цієї хвороби. Треба просто перестати реагувати на больовий синдром. До речі, на Заході є оригінальна методика лікування раку. Людину, навантаживши важким рюкзаком, змушують підніматися на гору. Здавалося, нащо хворого гнати в гори? Але він там потрапляє в атмосферу, коли доводиться думати не про рак, а про те, як добратися до вершини. Дехто настільки переймається цим процесом, що після спуску в нього настає ремісія (відмирання ракових клітин). Чому так? Бо ракові клітини втратили енергію.

Отож необхідно усвідомити, що ми – творці. Можемо творити щось велике і світле або бридке і чорне. Все залежить від нас.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 4 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?