Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Квітень 2017
 

Пам’яті загиблого в АТО Сергія Голубєва | Газета 7 Днів

Пам’яті загиблого в АТО Сергія Голубєва

20.04.2017 09:58
Переглядів:85

(24.01.1979 – 11.03.2017)

Вчора минуло 40 днів, як він пішов від нас. У той світ, де немає ні болю, ні журби, ні нарікання, де завжди мир, спокій і щастя. Я дуже сподіваюся, що його неспокійна світла душенька справді тепер упокоїлася в мирі та щасті, а весь біль і скорбота залишились на долю тих, хто оплакує його на цій осиротілій землі.

Це чиста правда: Бог таки забирає найкращих. Мій єдиний син був ангелом на цій землі. Всі, хто його знав і любив, нині згадують, яким він був добрим. Від нього ніколи не чули ні поганого слова, ні докору. Його ображали – він прощав. На зло відповідав добром, на черствість – турботою. 

Він пішов добровольцем на ту неоголошену війну, що триває на сході України, і пробув у тім пеклі майже три роки. Його смерть – жертовна. Завдяки Сергієвій жертві залишились серед живих його товариші, бойові побратими. А він сам щедро скропив своєю кров’ю землю під донецьким містом Докучаєвськом і пішов у вічність.

Нам так не вистачає його тихого голосу, його привітної усмішки, теплої руки, надійного плеча. З ким ростимуть його дванадцятирічна донечка Даринка і семирічний синок Артемко? Де черпати силу духу і впевненість його осиротілій мамі і вдові? Де взяти сили пережити біль цієї непоправної втрати? Минуло 40 днів, а я досі не маю відповіді на ці питання. І не матиму ніколи, бо цей біль – вічний. Він помре тільки разом зі мною.

Людмила Павлівна ГОЛУБЄВА, мама загиблого Сергія Голубєва

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 5 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?