Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Квітень 2017
 

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – смерті нашої колеги Валентини Дмитрівни ІВАНЮК | Газета 7 Днів

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – смерті нашої колеги Валентини Дмитрівни ІВАНЮК

20.04.2017 16:02
Переглядів:246

Впродовж трудової діяльності Валентина Дмитрівна підтвердила високе звання і покликання – працювати з людьми і заради людей. Пам’ятаємо і любимо її за уважне ставлення до колег, за щире бажання почути і допомогти кожному, хто цього потребував. Із 1991 року Валентина Дмитрівна розпочала свою діяльність в Рівненському обласному центрі зайнятості на посаді провідного методиста. З 1996 по 2001 рік вона працювала на посаді директора Рівненського навчального центру державної служби зайнятості, а в 2004 – 2008 роках очолювала Олександрійське навчальне відділення РЦПТО ДСЗ.

За понад 10 років самовідданої праці на керівних та відповідальних посадах у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Валентина Дмитрівна ініціювала та сформувала не одну команду однодумців і професіоналів. Навколо нашої колеги завжди гуртувалися люди різних професій та статусів, і до кожного вона вміла і прагнула віднайти свій особливий підхід.

До Валентини Дмитрівни звертались як за професійною порадою, так і з будь-яких життєвих питань. Чуйна, уважна, щира, позитивна і принципова, вона випромінювала життєдайну енергію, світло, прагнула передати цінний досвід, уміння молодим колегам та охоче навчалася новому і прогресивному. За роки роботи Валентину Дмитрівну не раз відзначали за сумлінну працю і високий професіоналізм місцеві державні органи влади та Державна служба зайнятості.

У нашій пам’яті Валентина Дмитрівна Іванюк назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої.

Вічна світла пам’ять нашій колезі і другу.

Колектив РЦПТО ДСЗ

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 4 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?