Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Квітень 2017
 

Скільки отримають ветерани війни до Перемоги? | Газета 7 Днів

Скільки отримають ветерани війни до Перемоги?

20.04.2017 11:11
Переглядів:207

Уряд прийняв рішення про виплату в 2017 році щорічної разової грошової допомоги до 5 травня. 

Хто, скільки і яким чином її отримає? Щорічну виплату разової грошової допомоги до 5 травня здійснює наше управління: пенсіонерам – за місцем отримання пенсії, а особам, які не є пенсіонерами, – за місцем проживання. Військовослужбовцям, поліцейським, особам начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ України, особам начальницького і рядового складу Державної кримінально-виконавчої служби України, які проходять службу, виплата разової грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів управлінням на спеціальні рахунки військових частин, установ і організацій за місцем їхньої служби.

Особам, на яких поширюється чинність законів «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», подавати будь-які документи в управління не потрібно. Спільно з установами, в яких ветерани війни перебувають на обліку, ми формуємо списки отримувачів.

Учасники бойових дій, ЗВІЛЬНЕНІ в запас, мають подати до Рівненського об’єднаного міського військового комісаріату такі документи: заяву про виплату допомоги (форма заяви є у військкоматі), посвідчення учасника бойових дій та реквізити банківського рахунку, на який будуть перераховані кошти. 

Разова грошова допомога до 5 травня в 2017 році виплачується в таких розмірах: 

1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин: I групи – 3500 гривень; II групи – 3100 гривень; III групи – 2700 гривень; 

2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народились у зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків, – 1200 гривень; 

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 3500 гривень; 4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 600 гривень; 

5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 500 гривень. Громадянам, які належать до кількох категорій осіб, виплачується одна допомога – у більшому розмірі. Особи, які не отримали разової грошової допомоги в травні, мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня 2017 року.

Оксана БОЛЬШАКОВА, начальник відділу виплат міського управління праці та соціального захисту населення

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 0 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?