Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Квітень 2017
 

Французька весна-2017 | Газета 7 Днів

Французька весна-2017

21.04.2017 12:06
Переглядів:67

Сплетіння джазу, фолку, шансону і французької душі

 

У Рівному виступило «Тріо Гійома Лопеза»

Кохання, щастя, світла туга, любов до кожного й усіх людей, тремтіння сяючого Сонцем Всесвіту… Ці почуття перетворили у мелодії три поетичних і талановитих серця, і вилили у вишукано-тонкому переплетінні джазу з народними мелодіями з усіх куточків Франції, міським шансоном, чарівним тембром скрипки й грецької гітари Каміля Ребо, діатонічного акордеону Сіріля Бротто, волинкою і флейтою, і унікальним голосом Гійома Лопеза. «Тріо Гійома Лопеза» створило диво: французьку мову в залі ресторану «Блюz & Jazz» знали далеко не всі, а душу Франції ураз відчули в залі всі. І зрозуміли, й встигли захопитися її сердечним, щирим, і легким, попри все, світосприйняттям.

 

– Наше місто Тулуза на півдорозі між морем і горами. За півтори години у машині ти вже катаєшся на лижах, або плескочешся у теплих хвилях. Така у нас і музика: з дощем і сонцем, сумна і радісна водночас, – так розповів рівнянам про витоки своєї творчості Гійом Лопез. Погодьтеся, так міг розповісти лише поет.

Концерт «Тріо Гійома Лопеза» був подарунком мерії Тулузи місту Рівному. Він – тільки часточка Французької Весни в Рівному, до речі, чотирнадцятої в Рівному і в Україні. Яскрава, незабутня часточка.

 Мерсі боку!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 3 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?