Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Квітень 2017
 

Офіцери управління оперативного командування «Захід» нарощують свій рівень фізичної підготовки | Газета 7 Днів

Офіцери управління оперативного командування «Захід» нарощують свій рівень фізичної підготовки

21.04.2017 12:22
Переглядів:174

В Рівному, на території військового містечка, з військовослужбовцями управління оперативного командування «Захід» проведено планові заняття з фізичної підготовки

 

Офіцери двох вікових груп до сорока років та старші цієї відмітки, займаються по чотири години на тиждень. Основна увага в їх підготовці приділяється бігу на дистанції один, два та три кілометри, а також підтягуванні на перекладині. Саме ці вправи являються найбільш складними.

Керівництво військового об’єднання дбає про загальну  фізичну підготовленість підлеглих. Окрім планових занять кожен військовослужбовець має можливість займатися індивідуально на тренувальній базі, яка функціонує без вихідних. В розпорядженні військових спортивно-тренувальний комплекс, дистанції бігу, гімнастичне містечко, а для спортивних ігор тут функціонують  відкриті майданчики з міні футбольним та волейбольним полями.

 

За словами начальника служби фізичної підготовки і спорту управління оперативного командування «Захід» полковника Леоніда Садовського, в умовах ведення бойових дій фізична підготовка являється базовою серед інших предметів бойової підготовки. Адже без спроможності витримувати різні фізичні навантаження про виживання в бою не йдеться.

 

– Під час контрольних занять, які проводяться щомісячно, військовослужбовці показують хороші результати, адже особливість професії захисника Вітчизни саме в тому й полягає, щоб бути готовим вже й зараз, а не потім, - наголосив полковник.

Офіцер прес-служби Міністерства оборони України

 

в Рівненській області підполковник Віктор Шубец

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?