Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Квітень 2017
 

Податківці нагадують рівнянам, що останній день подання декларації про доходи – 3 травня | Газета 7 Днів

Податківці нагадують рівнянам, що останній день подання декларації про доходи – 3 травня

21.04.2017 14:31
Переглядів:88

Державна податкова інспекція у м.Рівному нагадує, що кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року, наближається до завершення.

В обов’язковому порядку подати деклараціюта прозвітуватись про отримані доходи мають ті громадяни, які:

  • отримували доходи не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого ступеня споріднення тощо;
  • отримували від податкових агентів доходи, що не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування. До таких доходів відноситься, зокрема, операції з інвестиційними активами;
  • отримували іноземні доходи.

Також необхідно подати декларацію в інших випадках, передбачених законодавством (наприклад, при отриманні у власність майна за рішенням суду). У разі необхідності жителі Рівного можуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи, звернувшись до Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному(вул.Відінська, 8, тел.692-634). Бланки декларацій надаються платникам податків безкоштовно.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?