Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Квітень 2017
 

Рівненський депутат привітав з пасхальними святами своїх підопічних | Газета 7 Днів

Рівненський депутат привітав з пасхальними святами своїх підопічних

21.04.2017 17:21
Переглядів:91

На хорошу традицію перетворилися для депутата Рівнеради від ВО «Батьківщина» Олександра Нестерука відвідини у великодні свята людей, які потребують особливої уваги. Другий рік поспіль міський обранець завітав у ці дні в гості до підопічних територіального центру соціального обслуговування населення, що на вулиці Дубенській, та Рівненської обласної організації УТОС.

Торік Олександр Нестерук разом з депутатами міської ради Святославом Стельмащуком, Олександром Бабатом, Олександром Курсиком і Сергієм Васильчуком відгукнулися на звернення директора терцентру Лариси Степанюк і сформували 105 продуктових наборів. 95 з них напередодні Пасхи міські обранці вручили тим літнім громадянам, які отримують соціальні послуги у центрі, а решту – тимчасовим переселенцям зі сходу, які живуть у Рівному. Цього року Олександр Нестерук з однопартійцем Олександром Курсиком привезли в територіальний центр для соціально незахищених рівнян 150 пасочок.

Не залишилася поза увагою міського обранця й обласна організація УТОС, куди Олександр Нестерук доставив сотню коробок печива. Та, як переконує депутат, для літніх, а нерідко ще й самотніх людей, які до того ж мають фізичні вади, цінні не стільки подарунки, як увага.

– Не буду кривити душею, – зізнається Олександр Нестерук, – коли скажу, що отримую неабияке моральне задоволення, коли допомагаю тим, хто цього справді потребує. А особливо людям, які нині у нас фактично беззахисні. Багатьох з них я вже вважаю своїми підопічними. Для них, у цьому переконався особисто, не так важливо, з чим ти до них прийшов. Вони неабияк раді тому, що хтось взагалі завітав до них, щоб просто поспілкуватися, вислухати їхні біди, врешті-решт, якщо не допомогти, то бодай поспівчувати.

Щирим виявилося спілкування Олександра Нестерука з малозрячими рівнянами, багатьох з яких він уже знає по імені, й цього разу. Люди не лише виливали міському обранцю свої проблеми, а й дякували за його турботу. А голова обласної організації УТОС Любов Боровська привітала Олександра Нестерука зі святом пасхальною листівкою.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 7 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?