Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Квітень 2017
 

Театральна імпреза «Відкрита брама» | Газета 7 Днів

Театральна імпреза «Відкрита брама»

21.04.2017 15:44
Переглядів:97

У Рівному театри-студії ідуть до глядача

Впродовж чотирьох днів, з 24 по 27 квітня вісім театрів-студій міста представлять на малій сцені Рівненського обласного академічного театру презентуватимуть свої вистави. Це відбуватиметься у рамках театральної імпрези «Відкрита брама», а фінансує театральне свято місто, адже його проекти підтримала громада у проекті «Рівне – місто унікальних подій.

Свої найкращі вистави покажуть ось які театри-студії: «Зразковий художній колектив» театральна лабораторія «ВідСутність» Рівненського міського палацу дітей і молоді, «Народний художній колектив» Молодіжний театр РМПК «Текстильник», «Народний художній колектив» театр «Сонях», Молодіжний експериментальний театр Рівного «Метр», «Народний художній колектив» театр «Від ліхтаря», вони ж і організатори, а також Зразкова театр-студія «Маленький принц», Народний театр «Арлекіно» та театр «А-парт».

– Ідея йде від театралів, адже ніде в країні ще немає традиції відкривати, як у Європі, академічну театральну браму аматорським театрам-студіям. А в Рівному – вже є! – задоволений координатор проекту «Відкрита брама», керівник театральної лабораторії «ВідСутність» Юрій Паскар.

– Актори в більшості спектаклів – підлітки, і п’єси, які гратимуть вони – про підлітків. Для них така імпреза додасть натхнення і упевненості у власних силах і талантах, – вірить організатор проекту «Відкрита брама»,  художній керівник театру «Сонях» Олексій Титаренко.

Та, як на нашу думку, найцікавіший погляд щодо користі цієї театральної події висловив начальник міського управління культури і туризму Рівного Тарас Максименко:

 – Найголовнішою аудиторією всіх цих вистав повинні стати батьки акторів-підлітків. Батьки, які бажають зрозуміти своїх уже великих дочок і синів. Дізнатись, чим вони живуть, які їх у житті хвилюють речі. Йдіть і дивіться: там усе про них. Щоб потім не було проблем із «Синіми китами», «Тихим домом», і просто непорозуміння у родинах.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 6 =
More information?

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?