Я для сестрички – вчителька | Газета 7 Днів

Я для сестрички – вчителька

04.05.2017 13:58
Переглядів:64

До уваги читачів газети «7 днів» До кінця травня ви також можете взяти участь у новому цікавому конкурсі нашої газети «Нас багато: мама, я (ми) і тато». Надішліть нам фото вашої сім’ї і цікаво опишіть її історію, захоплення, спільні справи, уміння і таланти її членів, словом, усе те, що робить вашу сім’ю унікальною. Найкращі фото та історії обов’язково побачать світ у газеті, а переможці конкурсу отримають цінні призи від депутата Рівненської міської ради Тамари Тимощук.

Привіт! Мене звати Лада. Я школярка. Мені дуже подобається навчатися у моїй школі «Престиж», дізнаватися багато нового. Там стільки всього цікавого розповідають, і всім цим я хочу поділитися зі своєю маленькою сестричкою, Златою.

Мама каже, що я так гарно навчаю сестричку, що, коли виросту, стану вчителькою. Але я ще точно не вирішила. Можливо, й музикантом буду, бо дуже мрію навчитися грати на скрипці, вже навіть записалася в музичну школу.

Всім дуже подобаються наші з сестричкою імена. Нас запитують, що вони означають. То знайте: Лада – богиня краси, а Злата – золото. Так нас назвали мама Ірина і тато Ігор.

Моя мама – найгарніша і найдобріша у світі. Вона веселить діток на різноманітних святах, переодягається в різні казкові костюми. Злата її не впізнає, думає, що то принцеса якась, але я ж знаю, що це наша мама. Ще вона ходить до хворих діток у лікарню і розважає їх. 

А тато у нас – бізнесмен, заробляє гроші. Ще я знаю, що він скульптор і зробив для міста Сарни пам’ятник косулі, символ їхнього міста. Мама каже, що він у нас супермен, бо може все, і ми їй віримо.

Незабаром літо, і я дуже мрію про подорож, адже наша сім’я дуже любить мандрувати. Торік ми були в Єгипті. Туди дуже далеко летіли літаком. І розмовляють там якось дивно, але там класний аквапарк. А ще мені з сестричкою дуже подобається в Карпатах, де ми купались у теплих озерцях, коли на вулиці було вже холодно.

Лада ПАШКО, 6 років

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 4 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?