Ветеранів пригощали солдатською кашею | Газета 7 Днів

Ветеранів пригощали солдатською кашею

11.05.2017 09:44
Переглядів:74

Це давня рівненська традиція: 9 травня з року в рік учасників війни запрошують до однієї з бойових частин – в їдальню на солдатську кашу. І не без «фронтових» ста грамів, кому їх, звісно, дозволяють лікарі.

Солдатів Другої світової, які зібралися за по-святковому накритими столами, найпершим тостом привітав міський голова Рівного Володимир Хомко:

– Дорогі наші ветерани, вітаю вас із сьогоднішнім величним святом! Від щирого серця бажаю вам здоров’я і довголіття. Бажаю вам побачити над Україною мирне небо, щоби закінчилась війна на сході. Щоби ви завжди відчували, що люди, які живуть навколо, вас люблять і поважають. Щоб наша Україна була заможною, і ви це побачили, і були раді, що живете саме в цій державі.

Мер сприйняв як велику честь вручити відзнаки Президента України «70 років перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» двом рівненським ветеранам – Анатолієві Демчуку та Аркадію Борисюку.

Мистецькі колективи міста подарували ветеранам душевний концерт. У повному своєму складі співав хор ветеранів війни та праці «Патріот». Хористи – з бойовими нагородами, у військовій формі. Ансамбль бальних танців «Флеш» виконував улюблену «Смуглянку»… За столиками точилися розмови: і спогади, і сподівання. Колишні офіцери і бійці нахвалювали солдатську кашу й, здавалося, навіть забули ненадовго про свої роки.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 10 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?